ka manot apie "forsus" bei ju nepakantuma neformalams?

ka manot apie "forsus" bei ju nepakantuma neformalams?

Daznas susiduriame su diskriminacija is tipu su treningais,plikom galvom bei piktom israiskom…tokiems daznai uzkliuva metalas ir panasiai!Argi tai ne problema!?ka daryt,kad butu geriau!

nu tai, jie gi perbuki kad suprastu metala, tai ka cia bepadarysi.

Jo, ir prie ko cia muzika Nekaltas

Ne cia paklausei Labas Laimingas…apie viska, iki18 tiktu labiau, bet ir tne dedu galva tokiu temu buwo milijonai…bent jau iki18 Žvaigždė

tai tu speju apsisisiaves koks bangliukas… Šypsena o beja ne cia uztaikiai … cia apie muzika kalba eina… o ne apie tai kad tau snuky sklado skustagalviai… Šypsena

Hmmz…Kokia cia beda ???Cia ju bedos,kad jie nesupranta tokios muzikos,kiekvieno zmogaus skirtingas skonis Taip Asmeniskai man dzin jie ir tai kaip jie atrodo,ka jie klauso.

nepakenciu as ju…tokius sustrekus vaidina.man atrodo kad is rusijos atejo treninginiu mada…gryni rusai man tie forsai.kuo jiem uzkliuna idomus zmones…?gal kad patys yra visi su treningais juodos ar raudonos spalvos ir uzrasu adidas…jie man visi vienodi.as cia nekalbu apie zmones kurie buna kaip nors graziai apsirenge tik ten kelnes kokios uznesa i treningus ar sportuojancius zmones…jie turbut su treningais kad kai reik greit ka apvogti tai gad galetu pabegt greit.

tokie jau tie musu lietuvos forsiukaj, tik ir jiesko prie ko prisikabint, ka sumust, prigasdint… Nežinau Nekaltas