ka mano ir ko nori tokie vaikinai,kurie raso tau sms,skambina,nors ir zino,kad tu jau nesi jo?

ka mano ir ko nori tokie vaikinai,kurie raso tau sms,skambina,nors ir zino,kad tu jau nesi jo?

viska sureguliuoja pats gyvenimas. jei matome, kad mus pakeite Gerai vyriukas, daugelis nuleidziame rankas, bet jei tik toks Blogai, tada (|) sirdis gali ilgai nenurimti Mirkt

ei ,ko tylit vaikinukai?negi jums sunku savo nuomonemis pasidalint Mirkt

nu siaip meile kvailas dalykas todel isimyleja ir daro kvailus dalykus Šypsena.kai kazka myli bet prarandi tai nenori to pripazinti bent jau kuri laika ir turi vilti kad viskas dar gali pasikeisti ir ji sugrys,del to ir bandoma susigrazinti kas cia neaiskausCha cha

nuosavybes jausmas Cha chaCha chaCha cha heheheheheh biski izeidzia aisku Cha cha
“kaip tai ce ne su manim o su kazkuo kitu, kuo jis plia uz mania geresnis” hehehehe Cha chaCha cha o seip uzhaugs supras kaip tai kvailai atrode Cha cha

jie kvailiai

Cha cha to nezinau…nes su savo jau draugauju "VISA GYVENIMA" Cha cha

Nu paprasciausiai pirma issiskira,o po to tik pamato kad ta Moterys isimyleje ir neduoda ramybes kad susigrazintu,nu bent jau bando susigrazint,bet dazniausiai tai nieko neduoda…

zinau tik viena isiskyres as su savo mergina likau geriausiais draugais ir tai man labai daug reiske o daba kai ji is vaziavo man tas isiskyrimas nieko nereiskia arba as ja tiesiog ir dabar myliu

chi chi chi, koks cia pavydas? Cha cha Jei mergina turi kita, tai dar nereiskia, kad ji "nesugriesins" su tavim, stai ir viskas Cha cha

Jie jau tokie ,nei patys eda nei kitiem duoda.Baisu

yo meile nerpognozuojemaz dalikaz ir poelgej tada etc priklauso labai nuo daugko.nuo kitso puses "rimtumo" acisakimo nenorejimo nuo padeteis matymo taj ka mataj kajp wienaas ar ktias jeucesi etc nu ta prasme labai daug faktoriu kurie daugka wercia wienajp ar kitajp daryti.galu gale mato akd jis/ji kwajlaj apdare ir nori apsaugoti nuo kaljdoz delto ir neactoja daug wisko…aj nx iswis nereykia mileti i nebus problemu Liežuvisaba tawe tegu myli a tu nemilek nors kaazin ar ce lajme :confused:

siai idomu su tom mergickom pazaist.jos tada pradeda abejoti,metytis ir galiausiai susivarto.juokinga buna… Cha cha

gal nostalgija, cher znajetCha cha

kakokia man mergina sake… jei mergina tur vaikina tai jis nesiena… ja galim aarba nugriaut arba apeit Šypsena) vat tau ir atsakymas…

Gerai Cha cha

tokie vaikinai - beprociai!

ash zhinau ko jie nori! nori kad butu sulauzhytos ju rankos ir panashei… neduok dieve prie mano princeses prdetu kas lysti ir ykyreti… na sheip tai suprantu… visko buna… pamato ysimyli… bet reikia ir moket susiprast kad ji jau kazhka turi… taigi duodu laiko susiprast patiems o jei nepadeda, tai man sheip patinka, kai ranka per alkune uzhsilenkia i kita puse… TaipLabasCha cha

As tai manyciau, kad nori… na patys suprantate Mirkt Liežuvis
O siaip jiem pavydas ima Šypsena

O man buvo atvirksciai nesamones kazkokios, sau gyvenima gadinas ir man visa gyvenima susiko Liūdna.