Ką labiausiai mėgstate veikti per darbų pamoką?

Em…Per darbus megstu klausyti muzikos,pastoweti prie wejdrodzio,pawalgyt ir pan…Zodziu nieko turiningo…Liežuvis

nieko…eijlini syki shneketi…nieko ghero per darbus nenuweijksi…Taip

man jau nera Cha cha

Nu nezinau kaip jus bet musu visi klase per darbu pamokas einam i lauka parukyt su darbu mokytoju!

Nera man darbu pamoku Šypsena Jau per didele Taip Cha cha

banguotCha cha

nemėgstu darbų…niu bet jei reiktų rinktis tai turbūt labiausiai mėgstu nert (gal)NekaltasCha chaMirkt

[quote] per darbu pamoka…

vaikscioti i valgykla pirkti bandeliu
nueiti pas bernus ir sugadint ju drozinejimus Šypsena
dainuoti
sokineti per stalus
nerwuoti mokytoja
saipytis is mokytojos
apraizgyti nemegstamas mergas siulais Šypsena

ir dar daug wisokiu nsmn niekaip nesusijusiu su darbais Juokiasi
dainele sukurem

ka mes pagal mokytoja weikiam per darbus?
per darbus mes neriam neriam
neriam serweteles, kitos mergos siuwineja, neriam serweteles kitos mergos siuwineja…
o ka mes is tikrju weikiam per darbus?
per darbus mes geriam, geriam, geriam degtine, alu wyna ir namine, geriam degtine, alu wyna ir namine… Juokiasi Juokiasi

patinka nieko neveikti, sedeti blevyzgoti su mokytoju, nusrasineti namu darbu(kitu pamoku) ir tiek kartais pavalgyt nueinam per darbus Mirkt

ish piniguCha cha

Per darbu pamokas man labiausiai patinka miegoti.KavaTūsasTūsas

kazkas weikem ,bet tikrai nedirbam …

i tokia pamoka nevaikstau Juokiasi

n.d TaipCha chaŠirdis~

dazhniausiai tai nieko nedarauCha chaJuokiasi

xex…lebiausiaj megstu daryti n.d. jeigu namie nespeju
o shiaip…hmz…lebaj megstu daryti apyrankes…ish karoliuku …siulu …mmmhmNiam niamDrovusŽvaigždė

Seip labai megstu nerti ir megzti ir tai darau ne tik per darbu pamokas Šypsena taip pat turiu daug dalykiuku turiu issisiuvinejusi kryziuku Šypsena

ka megstu…??? fajniausia tej daryti valgyti…nes buna daug juoko,o paskui skaniai suskanautiLaimingas

O siaip per darbus darydavau…(fajna,kad nebus kitais metais) nieko nedarydavau…Šypsenakalbedavom su merginom arba ruosdavom nd. Šypsenawat!

ziekit ka per tuos darbus jum rankos i kita puse neuzsilenktu nuo tokio intensyvaus ir sunkaus darbo Juokiasi

daryti valgyt ir bazarint Cha cha