Ką labiausiai mėgstate veikti per darbų pamoką?

Nors tokios jau nebera, pas mus budawo puse metu wisokie siuwinejimaj, o kita puse su kompajs, taj sededawom internete, banguodawom arba ejdawo papietaut Taip Cha cha

[quote]sedeti ir galwoti, kada shyta kanchia pasibaigs Pavargęs

nieko neveikti ;]

Plepeti su draugemis…arba mokintis…arba daryti nd ko dar nepadariau…Cha cha

darbu kabinete budavo apacioj toks rusys kur visokios malkos sukrautos ,tai prisimenu aidavom su klasioku ten parukyt Juokiasi i gerai ka nieks neprirurindavo Šypsena

nėra man jau tokiosNeGerai

o šiaip seniau kol turėjom gerą mokytoją, tai visas darbų pamokas su ja praplepėdavom ir laikas greičiau prabėgdavo bet ką darant. o su kitom dviem tai buvo košmarasPavargęs

jega kad per darbus informatika buvo Laimingas

as pac tai kartuojuosi kita pamoka
tipo istorija mokinuosi ir panasiai

Nu kad man jau neber tokios pamokos, bet anksciau kai ji dar buvo, tai per darbu pamoka darydavau fizikos namu darbus. Cha cha

pamiegoti…TaipLiežuvis

joa ir man jaw neber tokios Cha cha

man ir…Liežuvis

Gaminti valgy Girtas O jei negaminam, tai nuejt,nusipirkt ir valgyt!Juokiasi Man darbaj pirma pamoka, todel pusryciaujiu per ja DrovusNiam niam O sejp jei jau bunu papusryciavus, taj ND darau TaipLaimingas

feeeeeeeeeeek
nekenciu darbooo
nekencioo!!!
viamt verciaVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeVeee
BlogaiBlogaiBlogai
ŠikšnosparnisŠikšnosparnisŠikšnosparnis
PavargęsPavargęsPavargęs

pieshinukai rulzGeraiCha cha~

wauu kokios emocijosJuokiasiJuokiasiApakęs

as tai megstu kur nors pasivaiksciot,parukyt su drauge susitikt…vietoj darbu

kaj turejau darbus tai arba plepejau arba miegojau Šypsena
sheip valgyt buvo idomu daryt,bernaj kaj Kiaulė viska suesdavo,net kaj atrodo kad neimanoma i burna paimt VeeeJuokiasi

[quote]moon_shadow rašė:

wauu kokios emocijosJuokiasiJuokiasiApakęs
[/quote]

dekuiMirkt stengiausiCha cha

aijsku dareeti valgeetiTaipGerai…kitu lb nemegstu dareetiNeBlogai

Em…Per darbus megstu klausyti muzikos,pastoweti prie wejdrodzio,pawalgyt ir pan…Zodziu nieko turiningo…Liežuvis