Ka jus?


Ka jus?

Opl frantera Gerai Blia tu ne fazendoje, tai kip tave gaudyt reikes su vajaku buriu kita savite?

Kad net neatidaryta Blogai is ryto visokiais rasalais troskuli numarint Gerai

Į mandariną važiuoja taikytis Cha cha

wialnias, y61 2002m 150km ridos ir komplekte *pimp…*ovasis trys litrai, iseis viena ranka asaras braukti vaziuojant ar reikes abieju ? Cha cha

Man buvo pasakyta, kad šita bonkė jau mūsų Cha cha Apkabinimas na, Ačiū, bet kam tos gėlės už konteinerinį siurblių? Cha cha

Futbolini 3 litrus tik po 2006 metu…arba is karto primesk eurus kapitaliniam…tada vel kokius 100 000 galesi ramiai vaziuoti Cha chaImi 3 litrus su defektu variklio, vezi lenkuosna…statai 3 litrus nuo bmw ir laikykit mane… Cha cha

man artimas toks poziuris Cha cha- aina Dzeraldas, oba dw konteinerius reik patikrint- xyujakt siurblys! Oooo, gi yra pankui, kuriam sueis. Anas pankas irgi va taip ni s xyuja davolnas sita visa konteinerine istorija. Cha chaSeip manda siurblia cia ne prie ko. Juokiasi cia mano megstamas rashalas. sitas toks grynas rashalas- 12% ir saldus. Kietas Gerai tiesiog norejau pasidalint tuo rashalu… rashalo stiprumu/saldumu… Cha cha cia is sauleje nexyujovai pabuvusiu vynuogiu, ne kokia sausa kislota. Cha cha ta visa saules energy- teigiami sviesos fotonai, pozityvas visas to, ka mums saule dovanoja! Linksmybės

Ten tos saulės kaip ant bibo vaško Ufff

Nu gerai, įtikinai Taip tu pasidalinai bonka, aš konteineriniu, pusiau protingu siurbliu ir visiems gerai Girtas Apkabinimas

Jau norejau rasyt, kad finliandinus kliedi, alia paskutine pastraipa labai teisinga Gerai Cha chaAs turejau 98m 2.8tdi tai kai tik nuo kelio nusukdavau ismart paletintoja Gerai mieste jeigu nenori, kad kas lenktu 20l/100km tik daina, o tavo atveju tai kaip pasiseks, nes variklis su bedom, kaip ir minejo nuo 06m reik ziuret, siaip pagrindine ju beda, kad kebulas puna labiau nei opelis, nors kai bulbos pirko sake, vsio tut zjbs, xarosyj patrul Juokiasi

Dr, nepazadu, bet ciuju tureciau but tam papludimy, kai tinklini loshit, kas gi rekaus… Cha cha Reik cia da pora reikaliuku susukt, ir pisiu pas ondatras again. Siandien bibliotekoj buvau, kazkaip uzsivedziau apie vln ugniagesiu istorija sharinti viska, kas pasiekiama. Juokiasi po to numyniau iki antakalni0 ziedo, ten senas ju depas yra, po to netoli Spartos kombinato, irgi dar islikes pozarnyku depas. Cha cha po to numyniau i valakampius pliazan pagulet, knyga paskaityt, po to prie zaliuju lietaus gavau. Juokiasi po to jau su masina issimeciau miestan. kazkaip taip stumiasi mano dienos. Cha cha bandau atkast, nuo kada gi nurove… ciuju nuo pereitos vasaros, DMT Juokiasi bet zeba kad nx tuos darbus blabla. trb dar niekada taip nebuvo parkiu del finansu, kaip db. Juokiasijei gyvas busiu, kraustysiuos vel i draustiny, ciuju iki salciu sedesiu. Cha cha

A tai nereikes ablavos daryt, pac ateisi? Cha cha

Nakciau varyk odeson…*bliamba* vyneliai naminiai Girtas kurke …3 eurai litras…balta slyva, tamsi slyva…atsiveziau gal 10 litru…jau baigiu Drovus saldus, malonus…nu karocia…tikras buchariku dziaugsmas…toki vyneli vietoj alaus galima naudlti…

Wwialnias kaip tu ten kazka iskaitei…pats savo komenta sunkiai supratau Juokiasi dabar pataisiau gramatika Cha cha

joo, tai nuo metu 2002 galo tai nuo 2006 Šypsena ten jiems kas ? stumoklis pradega ir siurblys nelaiko ? Is esmes px, kaip bus taip, jau nupirkta, tik dar negryzo Cha cha nuo kelio kazin ar kada buvo nusukusi Cha cha

Finliandijau, kad as pats dabar pripises vodkes, kaip veronika vandenio Juokiasi dabar turiu kur ojrus kist, bet kai atsipalaiduosiu, tai tik patruli su geniukais varikly, ir 3l bwm, po ekspertizes dar cipsu biski, ir vaziuoji kaip zmogus o ne tie tlc fanatai 85m corolos salonais Juokiasi limuzino klases Juokiasi

Futbo Tuo labiau nesiparink Cha cha P.s. viskas pataisoma…o man po audi is vis nera nieko neimanomo JuokiasiEdit: galima tauzyti iki negaliu…bet patrulis su bmw stumiku Gerai 170 kw. Savo daro…

3l nuo 01 iki 06 su bedom, bet kaip kam pasiseka vieniem laiko, kitiem pradega, svarbu kebulas, remas dar bus gyvas, siurbliai 2.8l bedos su 3l bedu ner, bet jau lietuvoj gali dezej adapteri nusipirkt nereik lianTku, ir elektriko rimtesnio, kad suswapintu visus laidus, tada ekspertize, tada cipsai, nu ir tada stulpai, medziai, stotels viskas pajabat Taip Juokiasi

bais tikiuos, kad uz l200 bus padoresnis visom prasmem Cha cha