Ka jus manot apie depresija?...

Ka jus manot apie depresija?..Liūdnas

Ka jus manote apie depresija kuri uzpuola saltuoju metu laiku? ir kaip jos isvengti…man jau trecia karta po nauju apima depresija ir labai sunku…nenoriu nei ka daryt nei kur eit…LiūdnasLiūdnasLiūdnas

jos nepažystu… meete nedalyvavau…Liežuvis

na kas nors gi patarkit…LiūdnasLiūdnasLiūdnas

tai turi tikriausiai savaime praeiti. Zinoma gali kartais bandyti uzsimirsti, bandyti save apgauti, kad viskas gerai (bent jau as taip kartais darau) Šypsena Dar vienas paprastas budas - uzsileisk gera muzika (kad kaimynams ramybes nebutu) ir gerai issiselk!

o ka manot del prisigerimo?..is nevilties…GirtasGirtasGirtas

Juokiasi nebent draugu kompanijoj, kad nesijaustum dar beviltiskiau

tam ir yra šiame pasaulyje psichologai…sunkesniu atveju psichatrai…

Man atsiuntė tokį šaunų SMS’ą …

"Neliūdėk. Pasimylėk"

Nekaltas

Va tą ir veikti.

Depresija baisus dalykas, bet reikia prisiversti ir noreti ja nugaleti. Pradek sportuoti, nes pavasary bus dar vienas rupestis kai ziuresi i veidrodi ir baisiai sau nepatinki. Bendrauk su zmonem, kazka daryk, tobulink savo zinias. Sunku prisiversti, bet rask jegu, o veliau paziuresi i praeiti ir pamatysi kiek daug nuveikta ir patikek depresija praeis, o nuvekti darbai dar ilgai duos naudosMirkt

nezinau, man nebuna Ne Juokiasi

Sunkus atvejis Šypsena Siaip depresijos niekad nejauciau tai ir nezinau ziuriu tai kaip i ponu liga Šypsena

Man jos dar nėra, bet jau nebedaug trūksta Cha cha
Įtariu reiks įkalt 100 g. ir praeis

Zinai o mano vidinis pasaulis istobulejo!Suvokiau kad nera nieko blogo - viskas naudinga,viskas pamoko,viskuo reik dziaugtis Mirkt Ir depresija - jei tikrai ji tau yra, ji tau naudinga,megaukis ja! as irgi noriu depresijos Nežinau

nu man tai kazkaip kuo toliau tuo blogiau…atrodo tik juoda aplink viskas…LiūdnasLiūdnasLiūdnas

turetu graziai atrodyt aplink viskas juoda Cha cha

Na ir išvedei tu čia.
Aš tai kuo toliau nuo depresijossss

Diewaite, tu dar nežinai kas tai yra depresija. Kai sužinosi, prisimink, kad sakei kad jos nori, gal šiek tiek padės.

tai tame ir baeris zmogau kad zinojau,…
Depresijas turi tik nestiprus zmones,tokie kurie nemyli ir nepazysta saves…Kaip zmogus suvoks siek tiek daugiau nei suvokia dabar tada pamatysi daug kas kalbes kaip as Mirkt

depresija tai toks daiktas, kuris atima daugybe jegu, reikalauja asaru ir privercia anksciau ar veliau nusizudyt, jei niekas nesistengia tau padet Taip Viena dalyka tikrai zinau, kad pats zmogus, o ypac sergantis depresija, yra per silpnas padet sau, tam reikia artimu, mylimu zmoniu paramos, reikia, kad jie stengtusi kuo dazniau but salia taves, ir neleisti sau liudeti Ne

tai įo man atrodo, kad depresija ("depresija") kartais vadinam, ne tai, kas yra depresija iš tikrųjų.!NekaltasNe aš šneku iš savo asmeninės patirties. dažnai leisdavau sau "depresuot", tipo kad visi manęs gailėtųsi ir t.t. ir pan. paskui suvokiau, tikslaiu pats gyvenimas parodė, kad su tokiais dalykais juokaut negalima…NeNustebęs nes man gyvenimas pakišo Kiaulė… išgelbėjau savižudį-man labai labai labai brangų žmogų…LiūdnasŠirdis tai įvyko prieš porą mėn. ir nuo to laiko apie "depresijas" net neleidžiu sau pagalvoti…NeNustebęs kam juokauti su likimu, bandyti žaisti su ugnimi, kaip sakoma????Blogai mes turime būti stiprūs netik dėl savęs, bet ir dėl kitų…padedant kitiems-padėsime sau!LiežuvisGėlėGerai