Ką įsimesti iš vaistinės?

Ką įsimesti iš vaistinės?

Labas,

jau ne už kalnų pirma mano tokia tolima kelionėLaimingas Norėčiau, kad labiau patyrę keliautojai patartų, kokių vaistų įsidėti keliaujant į tolimesnę šalį (mano atveju Tailandą)? Ką įsidėti 18 valandų skrydžiui ir pan?

AčiūMirkt

yra standartiniai tipiniai vaistineliu aprasymai, bet tik tu zinai savo silpnesnes vietas, i kurias daugiau demesio reikia skirti… o siaip pas mane paprastai: anglis, lopedium, immodium, aspirinas, citramonas, jodas, amoniakas, nitroglicerinas, bintas, pleistriukai, tvarstis, svirkstas, gumine timpa, zirklutes… anyway, vaistineles i lektuva isinest neleis Šypsena

del skrydzio, pasidomek, kiek kartu maitina ir atitinkamai nuspresk, ar pasiimsi ka uzkast, ar kaip nenuobodziai laika praleist…

pas juos maistas astrokas ir prieskoniu dafiga,imodiumas butinas nes pazystamas nuo thai virtuves alergija pasigavo

AčiūMirkt

Vienas patikslinkit kam naudojamas- lopedium, immodium, nitroglicerinas? Drovus

tokia nemedicinine lauzyta prasciokiska kalba butu taip: lopedium nuo uminio viduriavimo (verta paieskoti kitu vaistu, keliais atvejais nebuvo jis labai efektingas), immodium nuo diarejos, nitroglicerinas atpalaiduoja kraujagysliu raumenis, laikomas po liezuviu, berods, stipresnis validolio atitikmuo…

Nezinau ar Tailande pravers, bet mane net ir siltuose krastuose gelbejo stiprus metiniai ciulpinukai (visokie Mynthonai ir pan.)nors metu ir nemegstu. Kai pajunti pirmus persalimo pozymius, nori koki kvapeli (ne tik alkoholio bet ir vietinio maisto su ypatingais prieskoniais) panaikinti. Ir, gal as vienintele tokias nevala Tūsas, bet kai tranzuojant nebuna kaip dantu issivalyt…

alergija gydoma antihistaminikais ne sintetiniais opioidų analogais. imuninę ligą gydant žarnyno medikamentais, kitą kartą jūsų pažįstamą parsiųs cinkuotame karste.