Ka gi - kaunieciai ir kaunietes, prasom CIA ! (+ Kauno rajonas) (Sunstepx, nelisk cia)

Ka gi - kaunieciai ir kaunietes, prasom CIA ! (+ Kauno rajonas) (Sunstepx, nelisk cia)

Zodziu, del meet’o:
Vyks “Straike”, pramonej, balandzio 1 diena (cia ne pokstas), nuo 19 val Šypsena Norintys praneskite i privata badanddark

Kainos kaip normalesniu kabokeliu kainos, biski brangiau negu kokioje arklideje, bet visumoje normaliai, ten apacioje boulingas, o virsuje baras ir biliardas, vakarais ten gogo soka, zodziu, normaliai.
Nuo 18 val. studentams ir moksleiviams:
boulingas - 7 lt/partija
pulas - 20 lt/valanda

Dalyvautu:
badanddark
Breakable
Setonas_666
k@tytia
Pilypuk
as
Officer
Rutelele
mmariuss
MOuDe
Aklasis [gal]
dolli

As kaip kaunietis (gimes ir auges siame mieste) jauciau pareiga cia sudaryti salygas atsirasti kampeliui, kuriame galetu reikstis musu nuostabaus ir savotisko miesto zmones…

Kas liecia papuolima i sarasiuka - atsiuskite man zinute i privata, ok? Bo asai ne visada cia sedziu, po to man skaityti po 50 zinuciu ir ziuret, ka itraukt, ko ne… Pagailekit manes, tinginio… Šypsena

2005.03.15

Ka gi, atsigavo taip netycia sena laabai tema, nuo setono dabar nuviliosiu zmones Šypsena
Idomu, savaite virsuje paplauks, ar per pora dienu nugrimz gilyn?
Paziuresim…

KAVENSKI:

badanddark (as tipo)
Setonas_666 (kiek pamenu - padykes vaikis)
shuniukas (nzn tokio)
Officer (didziai gerbiamas)
Nuodemingoji (setone - turi sansa)
spygliuke (kas nori spygli …?)
Sv_petras (Dievo istremtas nuo vartu i kaima)
VB (tipo kauniete per 6 metus tapo… noretum, ne?)
sorea (neapsisprendzia, kuri rinktis - mane ar setona, o kuris, brangute, tau arciau sirdies?)
Pilypukas (na, viska nick’as pasako…)
Breakable (dar naujas isdygo, is vis bitej jo nemates nick’o)
drylio2 (mazas, bet geras, ir alu megsta)
sedman (senas krienas is Kauno)
voisniz (gal kas jam lita pavarys ar paskambint debilu duos)
G-E-L-Y-T-E (grazi panele - beveik kaip kaktusas)

kol kas tiekTūsas

o is kauno rajono galima?Šypsena

as is kauno Labas

Labas, kaunietiJuokiasi

O jei ash netikra kauniete - man chia galima ar ne? Nekaltas Cha cha

o kuo tie kaunieciai tokie savitiNekaltas kazkaip per visa savo gyvenima to savitumo nepastebejau, gal ne su tais zmonem bendraujuCha cha

savitumas yra, nagi nesakyk…

todel kad gyvendama kaune bendrauji su tokiais paciais, o va as daugiau po visur (lietuvoje) klajoju - ir visi man sako - jus, kaunieciai, tokie keisti…
Cha cha
is tikruju keisti visi kiti… Kietas

Sveiki as kaunietis ir pirma karta i si kluba uzsukauLaimingas

galima Cha cha

GeraiAlusCha cha

as irgi is kauno Taip LabasCha cha

galima, bet 50% teisemis Juokiasi

kad jis tik pries valanda ir teatsirado…

na va laukiau as to momento kai pasakysi, kad keisti yra visi kiti o ne kaunieciaiŠypsena
idomu, kodel Kaunas yra tas miestas,kur dauguma zmoniu nenori vaziuoti gyventi? Nemazai savo gyvenimo praleidau Kaune, turiu ten draugu ir pazystamu, bet kazkodel ir as pati nelabai noreciau gyventi Kaune, o dauguma mano pazystamu tiesiog mano, kad jei tektu gyventi Kaune ilgai neistvertu, jau tada geriau vaziuoti i Klaipeda ar dar koki kita miesta…
Kaip manai, kodel taip yra?..

[quote]
badanddark rašė:

todel kad musu miesto zmoniu mentalitetas ir poziuris i gyvenima kitoks, nei visu likusiu - mes daugiu kovojame uz vieta po saule, maziau kreipiame demesi i aplinkinius (t.y. mus sunkaiau ismusti is "veziu&quotMirkt, zodziu esame tvirtesni.
na, tiesa, panevezieciai taip pat uzsigrudine…

kodel kaunieciu poziuris i gyvenima kitoks? pazystu ne viena, kurio poziuris visikai nesiskiria nuo bet kokio eilinio piliecio… tu sakai, maziau demesio kreipiate i aplikinius? na cia sumelavai arba as nepagavau tavo minties… zinai kai mokiausi Kaune, manes viena karta vos is autobuso neisgrudo uz tai kad buvau su korporantiska kepurele, arba isvadindavo sektante. zinai, man kartais budavo baugu iseiti miesta kaip nors ne taip apsirengusiai (pvz. su kokiomis spalvotomis ar rastuotimis pedkelnemis, ar kokia idomesnia kepure, skarele ir pan.), nes gali ir i galva gautiŠypsena Dabar kai esu Vilniuje, tokiu problemu neishkyla…
Ir dar man kaip tikras kaunietis papasakok, kodel kaunieciai taip spardosi kai pasiulai jiems isvaziuoti gyventi i Vilniu?

todel kad musu miesto zmoniu mentalitetas ir poziuris i gyvenima kitoks, nei visu likusiu - mes daugiu kovojame uz vieta po saule, maziau kreipiame demesi i aplinkinius, zodziu esame tvirtesni.
na, tiesa, panevezieciai taip pat uzsigrudine…

[/quote]

Na aciu ir uz tai Cha cha

va butent - tu mano minties ir nepagavai - musu mieste maziau narkomanu, panku, iskrypeliu ir kitokio slamsto nei kitur - todel kad mes saugome save nuo visokio brudo…

kalbame apie ta pati, tik kitaip pasauli matom, o kad maziau demesio kreipiame i aplinkinius - turejau omeny, kad savo geroves pirmiausia ziurim