ka galvojate...???

Sis klausimas yra daugiau filosofinis, bet keliamas yra labai teisingai. Visu pirma koks yra pasalpos tikslas - skatinti gimstamuma, vaiku gimdyma ir auginima… Bent jau anksciau buvo. Taciau antra vertus - na kaip galima neremti merginos, kuria nescia paliko vyras, o ji laukia vaiko? Koks likimas laukia jos ir vaiko, jei negautu valstybes paramos? Arba pora issiskyre, o buves tevas - bedarbis, nuteistasis ar mazas pajamas turintis? Ko verti jo alimentai? Arba naslys/nasle? Kaip tokiom salygom uzauginti pilnaverti mokesciu moketoja, kai kainuoja darzelis, mokykla (turiu omeny ne moksla, bet su tuo susijusius dalykus), sveikatos apsauga, etc.?

Be to ivertinkim tokiu zmoniu kilnuma, kuriepatys negaledami tureti vaiku, ivaikina vaikus is internatu ir vaiku namu, juos uzaugina normaliais zmonemis ir duoda laiminga vaikyste ir jaunyste tiems vaikams.

Kita vertus, visada yra pavojus, kad kazkas tycia nesituoks, idant gautu vienisos motinos/tevo pasalpa. Ypac dabar tai populiaru Lietuvos kaimuose. Ten vaikas jau patampa irankiu, padedanciu gauti daugiau pinigu. Asmeniskai bent kelis pavyzdzius zinau. Bet ka gali realiai padaryti? Nieko, cia daugiau visuomenes svietimo ir poziurio formavimo reikalas, nes tu dalyku teisiskai sutvarkyti neimanoma.

O Europoje ta pati situacija, kuria aprasei, net juokas ima Mirkt, nes lygiai ta pacia tema diskutavome su vienu vokieciu. Vokietijoje, ir D.Britanijoje, (tikiu kad ir visoje Europos Sajungoje, bent Skandinavijoje tai tikrai) - irgi remiamos tik susituokusios seimos. T.y. gyvenimas kartu nesusituokus ir to pasekoje atsirade vaikai yra vertybe, bet ten nesusituokus maziau apsimoka, nes gauni tik vienisos motinos/tevo pasalpa, + lengvatos, darzeliui ar bustui, bet jei yra seima, tai mokesciu lengvatos galioja abiems seimos nariams (pvz. Vokietijoje esant progresyviniams mokesciams, uzdirbi 10.000 euru/men. ir moki 50%, tuo tarpu turedamas vaika moki ar 25% ar 20%, ir tai mazeja priklausomai nuo vaiku skaiciaus ir tai galioja abiems seimos nariams. Perkant koki turta - vel abiems, o ne vienai. Todel buti susituokusiams apsimoka.

Valstybes politika tuo klausimu aiski - skatinti seimu kurimasi, nes manoma kad seima yra vertybe, maza bendruomene, ir tik seimoje vaikai gali isaugti geresni, pilnavertiskesni, pilietiskesni, …-esni ir t.t.

Tuo tarpu mano pasnekovai irgi labai piktinosi tokia socialine ir ekonomine neteisybe. Visa vakara diskutavom, man tai buvo proga updatint kai kuria info smegenineje. Negaliu pasakyti, kad ju poziuris neteisingas. Tiesiog per mazai konkreciu pasiulymu kaip keisti sistema.

Buvau sex mazumoms toleratiska, kol nesuzinojau, kad kai kuriose salyse tokios poreles gali isivaikinti (ir isivaikina!) vaikus. Siaubas!!! Piktas

Aš nekaltas

Mano tolerancija baigiasi tada, kai jie savo paziuras pradeda brukti visuomenei, pvz. rengia protestus pries kataliku baznycia Europoje kuri ju nepripazista (gal tegul parodo religija, kuri juos pripazista? Cha cha), vadina visokiais epitetais ar net grasina tiems, kurie nusiteike neigiamai ju atzvilgiu. Sorry, jei gerbti visu paziuras - tai visu. Reiskia jei tu manai, kad mazumoms nereikia ypatingu teisiu - tu rasistas, skustagalvis, homofobas, agresorius, etc… Nors tavo nuomone yra tik nuomone, kuri nepasireiskia jokiais veiksmais. Vat uz tokius dalykus netoleruoju ES ir bendrai Vakaruose vykstanciu procesu, nes tai nebe demokratija, o prisitaikymas prie mazumu interesu… Piktas
Reiskia taip - yra zodzio ir nuomones laisve, bet jei tavo paziuros nesutaps su kokios nors mazumos grupes - tu busi visoks koks Blogai. O jei uz izeidimus paduosi i teisma, teisme pralaimesi, nes teisejai prieme palanku sprendima, bus apkaltinti mazumu persekiojimu, grizimu i viduramzius ir aukstesnis teismas bijodamas reakcijos ta sprendima panaikins. Zodziu, nebelieka objektyvumo ir blaivaus proto, bandant vystyti demokratija, priimami sprendimai, kurie ja nuzudo.Blogai

Kas dar nepatinka - ju vartojami argumentai, kodel jie turi tureti lygias teises ir galimybes, kuriuos lengvai gali pritaikyti kitos mazumos, esancios uz istatymu ribu.Blogai

Pvz.: homoseksualu tarpe buvo daug zymiu zmoniu Tai jei dabar paaisketu kad Franklinas, Gete, Ensteinas ir Adamkus yra pedofilai, ar tai yra argumentas legalizuoti pedofilija?

homoseksualai yra kurybiskesni, daugiau pasiekia gyvenime Berods kriminaline statistika rodo, kad pedofilai irgi yra intelektualesni, meniskesnes naturos, daugiau gyvenime pasieke, etc.

Ir t.t. Zodziu, girdint panasius argumentus kyla nekoks ispudisBlogai.

Visishkai netrukdo, galetu valstybe yteisinti ir ju partneryste ar vedybas…kaip pavadinsi taip nepagadinsi, bet vaiku auginti jiems neleishciau, manau, kad tai butu tikrai nenormali ir juos zalojanti aplinka. Cia nekalbu apie ju meninius ar kriminalinius sugebejimus. Gal jie ir menishkesni…biesas zino. Ash irgi menishkos prigimties ir daug tokiu sutikau, bet tik vienetus ish ju galejai pavadinti gejais ar leznijietem. Manau, kad ju cia tiek pat kiek ir visoj visuomenej mazdaug 3%.

na gerai jei jau taip tai…
o kaip reguotumete i tokia situacija?
jus turite geriausia drauga/e ir net neisivaizduojat kad jis/ji gejus ar lezbiete ir jis tik po kiek laiko jums pasako kas jis/ji tox/ia.kaip reaguotumet?atstumtumet ji?

kodel dauguma zmoniu kai suzino atstumia tokius savo draugus?jie bijo pasikeitimu?ar kaip???

na as jau tokia esu, kad kitu klausine ju o ne pati atsakinejuCha chaCha chaCha cha

Gal ir neblogai, bet vis tik idomu butu isgirsti, jei laikaisi kazkokios pozicijos - kodel butent tokios?

Atvirumas skatina ir platesnes bei idomesnes diskusijas…

na gerai…papasakosiu del ko net gi uzvedziau sita tema.

tai va turiu s geriausia drauge nors ji mano geriausia drauge tik kokius 5men, nes as ja tik tiek laiko pazystuŠypsenatai va su ja sutariu labai gerai tiesiog puikiai.as zinau jos visas paslaptis o ji mano.mes elgiames labai laisvai kaip uzplaukia,viena diena kai geriausios drauges kita diena galima butu pagalvot kad mes draugaujam(bazarinam)ar kazkas tokio.tai va as nesu lezbiete,mes nesibuciuojam ar kazka,seip esu draugavus su 2viem bachurais ir viskas buvo normal.bet kai as su ja susipazinau tai nzn net kas mums pasidare,viena be kitos nebegalim,kai ji buna su kitom draugem mane ima pavydas,o kai as bunu su kitom draugem tai ja ima pavydas.mes nevarzomai viena kitai net sakom kad mylim viena kita.

bet mes neesam lezbietes tik to niex nesupranta.

zodziu cia seip ilga istorija bet nors turini pabandziau papasakot.

tai va kaip dabar reaguojat i mane???ŠypsenaLiežuvis

zodziu istorija

Suaugę žmonės turi teisę išsidirbinėti kaip jiems patinka.

Mano nuomonė kertasi su oficialiu nepripažinimu, kad tai psichikos nukrypimas. Netgi sakyčiau, akivaizdus nukrypimas. Juk natūraliai, turėtų norėtis sexualinius poreikius tenkinti su priešingos lyties partneriu. Bet nėra tai kenksminga, kad reikėtų gyditi per prievarta. Per prievarta gydoma, atrodo, tik su sąlyga "Pavojingas sau ir/arba kitiems". Norėčiau, kad psichologai dirbtų perorientamo klausimais ir kiekvienas norintis galėtų gyditis laisvai valstybinėje poliklinikoje.

Paradai - negerai, nes galbūt tai yra reklama, skatinimas ir kitiems stoti į homoseksualistų gretas.

Įteisinti šeimas reiktų dėl galimybės juridiškai turėti bendrą turtą, jei jau nusprendė du gyventi kartu. Be to, žmonės geriau jausis būdami šeima, o ne šeip sugyventiniai. Juk ir normalios poros dažnai tuokiasi ne dėl vaikų, bet paprasčiausiai, nes nori būti šeima.

Kad įsivaikinti vaiką, reikia ir normaliai porai pereiti komisijas, įrodyti, kad galės tą vaiką išauginti. Juk atsižvialgiama, manau, ne tik į finansines galimybes, leidžiant įsivaikinti, bet ir į tėvų socialumą. Nelestų įsivaikinti jei būtų tėvai teisti, jei ligoniai visiški… na, ir jei homoseksualūs, turėtų būti nutarta, kad nesugebės gero pavyzdžio rodyti vaikui. O savo vaiką išsiskyrę ar našliai, tai turi auginti, nieko nepadarysi. Bet nueiti į spermos banką ir užsistatyti vaiką, bijau, gali betkokia, staiga užsimaniusi… nžn tvarkos ištikrūju.

2 B-Girl ir visi kiti lakstantys gatvėmis nuogi, kad atkreiptų vyriausybės dėmesį, nes jų niekas nesupranta.

Neperdaug rūpinies, ką apie tave galvoja kiti? Sunku atsakyti į tavo klausimą, ką mes dabar apie tave galvojame, kai apie draugę papasakojai. Na, susiradai draugę, jums dabar faina… tai sėkmės tik galime palinkėti mes pašaliniai. O jei tau reikia draugiško padrasinimo, tai sakau: Pirmyn, pabučiuok ją prie progos. Juk mylite viena kitą, o tai reiškia stengiatės suprasti ir norite tik gero, todėl vienas linksmas vakaras ar net laikotarpis neturėtų tapti nemaloniu nesusipratimu.

Mano žiniomis, homoseksualumas - jau sena mada. Dabar biseksualumas yra šūstraiusias dalykas Cha cha Mirkt

Ei, zmogau, ziuriu i tai normaliai. Buna atsiranda itin stipri draugyste, neturinti bendro su kokiu nors seksualiniu potraukiu. Nei su homoseksualumu, nei su biseksualumu. Jei tai yra stiprus prieraisumo jausmas naturalu, kad pavydi jos demesio kitiems asmenims. Manau, kad su laiku jausmai nusistoves ir bus rimta draugyste be didesnio pavydo. Del to ka mano apie jus kiti yra du esminiai poziuriai - jei jums tai nesvarbu tai ir yra ne jusu problema, o jei svarbu - tada reikia galvoti kaip keisti elgesi kitu akyse… Problemsas daznai susidaro del to, kad zmogus sako ‘man nesvarbu’, o paslapcia domisi kitu nuomone ir dziaugiasi arba grauziasi… O cia reiketu pirmiausia sau paciam saziningai atsakyti i ta klausima, nes saves apgaudineti visiskai neapsimoka… B-Girl, turiu rimtu itarimu, kad tau dar 18 nestuktelejo Mirkt Bet tai neturi dideles reiksmes. Manau, svarbu, kad nepradetum pavydeti drauges demesio pvz. vaikinui, kuri ji susiras, nes tada tikrai atsiras problemu…

Bet manau, kad tavo situacija ir seksualiniu mazumu problemos yra du skirtingi klausimai.

Todel nerasyk ‘elgiuosi panasiai kaip lezbiete’ Prisipazink, ar tu kada nors matei ar patyrei, kaip jos elgiasi?

Jei ne, tada tie zodziai yra truputi beprasmiski, nes jei nesi gejus ar lezbiete, negali ilisti i ju kaili, jausti to, ka jaucia jie ir teigti, kad elgiesi panasiai… Kietas

Sutinku su Paladino mintimis Alus. B-Girl, aš stebiuosi, kad tu pati tarytum abejoji, ar esi heteroseksuali (pradžioje parašiau “normali”, bet persigalvojau). Jūsų draugystė gali būti visai įprastas gerų draugių bendravimas, todėl nereikia savęs gąsdinti keistomis mintimis. Jei jau taip neramu, įsivaizduok sekso sceną, sakykime, iš “Mulholland Drive”, ir įkelk save ir draugę mintyse į tą sceną. Jeigu pati mintis tau yra atgrasi, tai būk gera, leisk savo laiką su savo vaikinais ir draugėmis ir neužkimšk galvos primestomis idėjomis.

B girl- kiek turi metų?
Manau, kad esi dar visai jaunutė.O tokiame amžiuje draugystės tarp merginų manau yra labai normalus ir dažnas reiškinys.
Tai išaugama "liga".

na man tik 17Liežuvis

B-Girl Apakęs - tokių metų VISKĄ žinosi - anksti pasensiMirkt
Nors man keistai dar vis atrodo gatvėj apsikabinę vyrai arba merginos. Bet jie yra tokie - tebūnie.
Teko gyventi kaiminystėje su vyrų porele. Apakęs - oi kokie jie įkyrūs, kartais demonstratyviai rodo savo pasiskirstymą buityje (vis kartoja, kaip jiems įdomu ir gera kartu… - na, aš gi matau, sakau) rengia labai triukšmingus vakarėlius Apakęs

Cha cha na as ir nemanau gyvent kartu su jaŠypsenao del berniuku tai nzn nes as po 3 metu stoju i vienuolynaŠypsena

Ai, kai duociau as tau per ausi, tai visi peredastai ir bobos is salos issilakstytu is galvos.

P.S. Nebent tu tokia strosna, kad vyrai bega kaip nuo AIDS. Cha chaCha chaCha cha

o tu speju tikras grazuolis, kad net visos mergos prie taves limpa.

nu as kita savaite isidesiu savo foto tai galesi zvilgtelt kokia as is tikrujuAš nekaltas

Ramybes, kolegos, ramybe, nesipykim, o jei ne tai tuoj mes cia su Martynuku ir Kove isisuksim ir nubausim… Aš nekaltas

Jezau, kaip nuobodu, nera ko bausti… Nera ko cenzuruoti, ismesti, istrinti, pasmerkti… LiūdnaLiūdnaLiūdna Nu nors koks nors nesusiprates atsirastu…Aš nekaltas Atai tylu, ramu, gera…Nustebęs Butu koks ‘30+’, tai sakyciau tyla pries audra, o cia ta patarle visai netinka…Blogai

B-GirlGėlės, pasizadejai - patiesijai, alia jei netesesi - sugriesysi! Lauksim nekantriai akis ispute nuotraukos, o tu jau mums duok zinia, kai idesi. Apakęs Gerai Aš nekaltas