Ka galvojate apie graffiti?

Ka galvojate apie graffiti?

Sveiki, sendien mano motina ishreishke didziuli nepasitenkinima del keliu mano tagu ant senamiescio sienu.
Tai va norejau paklausti ka galvojate apie tagus (t.y. parasus) ir grafiti (piesinius is keliu spalvu su purskiamais dazais)?
Ar jus i juos negalite ziureti , ar jus nelabai kreipiate demesiv , ar esate entuzijastas ir pats/pati megstate papaisyti ?

Paisyt tai tikrai nemoku, bet man grazu Gerai Zinoma, svarbu turinys ir kur nupiesta (na ant Katedros sienos tai butu Baisu)

Tam gaidžiui menininkui (gal ir vištai), kuris mano namo tvorą savo ,meniškais, darbais papuošė tikrai paukštinių šratų arba druskos į sėdimąją nepagailėčiauPiktas

Kokiam nors tunely, ar ant statybvietės sienų- taiTaip, bet kai apipeckioja ką tik nudažytas sienas…Piktas

Taip, blogai, kad niekas negali sukontroliuot… Jei legaliai piestu suderinta is anksto piesini ant tinkamos vietos - butu Gerai Pvz. mokyklos, darzeliai naujuose rajonuose visai graziai atrodytu skoningai ispaisyti Šypsena

naturalus nepasitenkinimas… visgi tai senamiestis… pats grafiti yra gerai… tik ishties jis turi atkreipti i save demesi teigiamai, o ne neigiamai… miestuose yra daug vietu… kur galima papuoshti niuria aplinka… tik velgi manau nereikia to daryti kur pakliuva…

normaliai, man netrukdo, pats nepaišai nes neturių gabumų, bet jei mokėčiau tikrai pieščiau, va kas ateina į namus pas mane su nitruxa, ir turi noro visiem leidžiu ką nors ant sienos pakeverzot, o ką negi gaila? Laimingas
šiaip ant kur nupaišyta man irgi px ar ant tvoros, ar ant bažnyčios, tai ne mano reikalas o paišančiųjų. šiaip tai grafiti ir tagai yra message nešimo forma, ir čia nuo piešėjo priklauso kaip ir kur jis ją išreiškia kam ji adresuojama ir ar pasiekia adresatą

http://www.woostercollective.com/

Viskas grazu, kas tinkamoje vietoje Gerai
Siaip tai ir mano sunenas tuo uzsiimineja.

http://www.graffiti.org/

Tinkamoj vietoj grafiti kuris atliktas gerai man labai patinka kazkaip super ziurisi,senamiesti ant sienu nesamoniu rasymas tai ne grafiti tai eiliniu kvailiu keverzones ir proto nebuvimo irodymas Nekaltas

Taip, taip papuoškite sienas graffiti ir gyvenkite kaip negrų kvartaluoseVeee

man tai ant moteru grazu

Kur piesejas piesia daug priklauso nuo jo etikos, daug kas neteisingai mane suprato, matot senamiesti yra dar ir ne senu sienu.Mirkt

Kai gražu, tai ir gražu, tik ne visur tinkaNe

shiaip gyvuliukai taip elgiasi… ish mums geriau pazhystamu yra shunys… atsizhymi savo teritorija prikakindami…