Ka galvojat???

Ka galvojat???

Ar didele reiksme vaikinui, kad jo mergina daugiau uzdirba uz ji? Ar tai visiskai nesvarbu santykiams?

Pati tu balbiesas Cha cha Cha cha

drieziukas rašė:

geriausia,kai abu nieko neuzdirba Šypsena

Šiaip tai čia blogiausia kas gali būt.

Na nejaugi tai , kiek mergina uzdirba yra problema? Taitikrai nera blogai. O jei jau vaikinas pradetu del to kompleksuoti, tada jisai ne vyras, o tik nori tokiu buti ir tai irodyti uzdirbdamas daugiau nei tu Ne

Noreciau,kad daug daug daugiau uzdirbtu,tada as galeciau nedirbt,o vien tik pramogaut.LabasLabasLabas

Man tai nesvarbu kuris daugiau uzdirba. Vaikinas irgi neturetu kompleksuoti, jei uzdirbciau daugiau. juk ne tai svarbiausia. Šypsena

Gerai Taip

Visiskai nesvarbu man…Liežuvis
Svarbiausia kad uzdirbtu kazkurisLiežuvis

Nenoreciau buti islaikytineNe

manau svarbu… tiek vaikina, tiek mergina tai veiktu, kol galiausiai baigtusi…
Sudužusi širdisSudužusi širdisSudužusi širdis

jokio skirtumo kas daugiau uzdirba !!! em blemba jej megina daugiau uzdirba taj geraj o jej vaikinas irgi geraj
gal kada tas kur daugiau uzdirba nebeuzdirbs
karoc nereikia i tai kreipti demesio!

manau, kad nesvarbu… nors tai priklauso nuo zmoniu nusistatymo… svarbiausia, kas yra tau priimtina…

Svarbiausia, kad pats tureciau pinigu tiek, kad galeciau visur uzsimoketi pats uz save, o jei mergina gerai uzdirba, man asmeniskai yra Gerai, nes tiesa pasakius esu labiau salininkas tokiu santykiu, kai pvz kavinese kiekvienas susimoka uz save, nes tada labiau itiketina, kad mergina draugauja ne del pinigu. O kai kieviena karta reikia moketi uz ja, sorry, bet pradeda kilti itarimas, kad naudojasi. Gal nebutinai taip yra, cia gal siek tiek mano fobija, nes ne karta teko su tokiomis isnaudotojomis susidurti, bet faktas, kad merginos finansinis savarankiskumas man tikrai yra didelis pliusas.

Jei pagrindiniai poreikiai, kaip pavalgyt, pagert, papramogaut būna patenkinami, tada pradedi galvoti kas už ką daugiau uždirba, tai jau prasideda sportinis interesas. Ir visiškai nesvarbu ar tai mergina (nors ir ne mano) ar vaikinas.
O sportinis interesas - Gerai varikliukas Cha chaCha cha

nu manyciau nelabai Šypsena

Tai turi reiksmes. Vienu momentu uzdirbau daugiau uz savo drauga ir musu santykiai pradejo stipriai blogeti…

Sorry uz smalsuma, bet kieno iniciatyva jie pradejo blogeti?

Na man tai nebutu jokio skirtumo Ne
Zinoma, jei pradedu paskui prikaisioti visokias nesamones, tai tada jau reiketu aukleti Šypsena

Jam nepatiko kad daug laiko darbe praleidziu, jam negaliu skirti tiek kiek jis norejo. Be to jautesi nepilnavertis, negalejo man duoti to ko mane esu verta.