Ka galit pasiulyt ?

Ka galit pasiulyt ?

Turiu siemens m35 , bet jis jau atgyveno savo todel reikia naujo. Kadangi sis siemensas man patikimai ir ilgai tarnavo tai noriu surast kazka panasaus i ji. Svarbiausia kad korpusas butu atsparus vandeniui, dulkems ir smugiams, o be to reiktu istaisyt vieninteli m35 trukuma - reikia galingesnes batarkes.(visokios jungtys su kompais ir pan. neturi man reiksmes). Taigi koki telefa galit pasiulyt kuris atitiktu siuos parametrus. Beje nokia 5210 ir 6250 manes netenkina Laiškas Taip

o tai ko netenkina 5210 ?

tai imk siemens me 45 arba nokia 5210 - abu mobiliukai atsparus ir dulkems ir smugiams ir vandeniui (taip raso)

jai nori atsparaus tel siemens manau neikasi jai nori persokti i toki sustra jai kas paziurek C45 manau patiks jai kas mane susirask parduosiu tau ji tai va

Dekui bet c45 man netinka nes jis butent neturi to man labai svarbaus reikalavimo- atsparumo smugiams vandeniui ir t.t. Ne

na tas 5210 korpusas nera toks jau atsparus kaip as noreciau (kai man parode kaip lengvai issiima jo viduriai tai mano pasitikejimas siuo telefu dingo, as tikrai nedrysciau jo maudyti taip kaip savo siemenso). Labas

Na kaip jau minejau 5210 man netinka o va siemensas me45 bent jau man kolkas atrodo pats priimtiniausias. O siaip gal kas ka daugiau zino apie si telefa ( nes siaip nesinori pirkt kates maise ). Šypsena

ME45 Gerai Gerai tau kaip tik!

vienareikshmishkai ME45 Gerai
apie shi telefa jau kalnai temu bei zhinuchiu prirashyta - paieshkojus paprasta rast. teigiamas savybes per ilgai reiktu vardint, todel ishvardinsiu kelias neigiamas : galetu ilgiau akumas laikyt, nepalaiko MMS (nors man jis buves nebuves), neturi polifoniniu melodiju (nors sheip irgi tik "pribumbasas&quotMirkt. Visa kita - aukshtumoj Taip

M 50 tik gali but brangokas.

Tikrai idealiausias variantas tau ME45 Gerai

skydie rase polifonines melodijos.
haCha cha,haCha cha, suudas- tos polifonines melodijos,kas isju
groja tik viduriniais tonais ir niehuja nesigirdi
dejau toki tavo privalumaBlogai

na man irgi sheip tos polifonines melodijos kaip shuniui penkta uodega - bet pripazhink kad me45 ju neturi Cha cha gal kam nors jos labai aktualios (muzikalesniems veikejams negu ash) Šypsena

Dekui uz atsakymus ( is kuriu matyt ,kad siemensas turi savo gerbeju ). Siaip tai man visokie mms ir polifonines muzikos tik nereikalingi pribumbasai todel kad me45 ju neturi man nebus minusu Liežuvis O va del akumo tai jau kitas reikalas ,nors bent jau mano ziniom jis pakankamai didelis ( kaip man kai as priprates prie m35 su 650mAh licio akumu, o ten visdelto 840 mAh ir licio tuo paciu ). Šypsena

na ash pvz. buvau priprates prie eriko t20 ~6 paru budejimo, tai me45 atlaikytos 4 paros pasirode mazhokai (nemazhai kalbeta ir sms rashyta) Mirkt beje turint erika jis man niekad nebuvo galutinai ishsikroves darbo metu, o siemensas eme viena grazhia diena (jau vakarop) ir uzhlinko - be telefo pasijutau l nejaukiai (pripranti gi zhmogus prie mobilaus, nors tu ka). Cha cha Tachiau mano kuklia nuomone visi kiti me45 pliusai su kaupu atperka vidutinishka budejimo laika Taip