Ka daryti?..

Ka daryti?..

Nu man tokia situacija atsitiko. Zadejau daryti si penktadieni kaj pakwieciau sawo drauges mano manymu geras drauges. TūsasSiandien suzinojau, kad ne wiena tipo “negali” ateit. Žliumbia Liūdnas Ne Negaliu apsispresti ar jos man meluoja, ar schia tik tajp sutapo. Please, pasakykite sawo nuomone. Nustebęs Liūdnas

nieko nedaryk paklausk ju paciu i akis jj susimetys reiskia meluoja, tai pasikwiesk kitas drauges ot problema

Ka daryti?? Nekaltas Cha cha

Nusišauti. Žvaigždė~

o tau geras draugas tik tas kuris visada pakviestas ateina ? siulyciau dar karteli pagalvoti kas yra draugai

O ką tu norėjai su jom daryti? Nekaltas

nu reiketu tau apsiramint Pavargęs tipo ce kieta ar ka ??? Veeetfuuu bjaurus zhmones jus esat Pavargęs Ignoruoju

tai cia mum sakyt ar meluoja ar ne? is kur galiu zinoti?

ji norejo tiesiog daryt Nekaltas

atsiprašyk…

Įdomiai čia Nekaltas Apakęs

Aš BLOGIS PavargęsBoo JuokiasiČia temos autorei reiktų nusiramint su kvailais savo klausimais,o ir tau reiktų nurimti ir neauklėt tų kurių nereikia Labas Žvaigždė~

Kas gi cia idomaus , nugi tiesiog penktadieni daryt Nekaltas Nekaltas Cha cha

Ka daryti? Nugi nusimauk kelnes ir palakstyk, jeigu tai tau lengviau, negu draugiu paklausti, kodel jos negali ateiti, ir ar jos negali, ar nenori Šypsena

Kam tas drauges kviest? Nekaltas Draugų pasikviesk! Cha cha

tokie kaip ir naujokai Šypsena

Kitaip sakant - nemokyk mokyto Kietas

1. klausimas kvailas, nes ish kur mes galim zhinoti kodel butent tavo tos drauges negali pas tave ateiti… ???mes gi ju nepazystam. ivairiu priezasciu gali buti. 2. Ar skaitei taisykles pries kurdama shia tema ???nekurk kvailu temu… Nekaltaso del draugiu neatejimo gal tiesiog imk ir ju paciu paklausk Taip

Vo būtent Flirtas Žvaigždė~