ka daryti kai tiek laiko nera merginos?

ka daryti kai tiek laiko nera merginos?

nu va,noriu pasiklausti patarimu is zmoniu…noriu isgirsti savus pasipasakojimus,nuomones…
suprantat,dela yra tame,kad mano mergina jau 3 savaites kaip amerikoj…nu aisq zada gryzti…bet isvaziavo 2-iems menesiams…ka daryti? mane nervas ima be jos…truksta labai…nu…laukiu patarimu…

Niu manyciau jej tau ji tikraj rupi taj tau juk nesunku ir tuos du menesiukus palaukti ania??? rasyk lajskucius, skambink telefonu…swarbu neprarastitarpusavio rysio ir wiskas bus OK Mirkt na bet jejgu tau labaj sunku jos laukti taj wertetu susimastyti ar tu ja tajp labaj myli kajp sakaj (juk sakaj?)…niu wa pamastyk…o shejp taj tau nera jau ka daugiau ir daryt jej nuspresi laukti jos… SekmezZ Mirkt

drocyti
ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena: Liežuvis

bus sunku jei jin kita suras ar batu…

as ja pakankamai myliu ir lauksiu jos…svajokle,aciu…laukiu kitu nuomoniu…

rasyk jei laiskus ir ju nesiusk,o kai ji gris,galesi duot paskaityt,ka tu jautei,kai jos nebuvo salia…

susirask draugeli gejuPiktas

va cia tai Gerai

TAM MUM DIEVAS DAVE RANKAS, MANO SUNAU!

Šitą tezę būtinai reikėjo parašyti boldu ir dar didžiosiomis raidėmis???NekaltasNekaltasNekaltas

Cia tai geras variantas,kaip tik bus uzsiemimas geras!Ir jai poto maloni staigmena!LaimingasSvarbiausiai kazkuo uzsiimk,laikas greiciau praeis!Mirkt

aisku galetum sitas sapaliones sapaliones ir sau pasilaikyt , nes kad zmogus butu labaiua suvapejes nesamone nei tu nesu mates Ne.

drozk pliusini meskiuka lauciau

Nueik i kanala http://www.zliumbikai.lt: -]JuokiasiJuokiasi arba http://www.man_sazine_neleidzia_krusht_kitu_geru_mergu.lt: -]Juokiasi

Zmogau ne tau vienam taip yra susirask darba ir viskas bus gerai, man tai laikas lekia nerealiai savaite po savaites

Ieskok meiluzes durniauJuokiasi

bachurai, nespreskit apie mane pagal save…nes butent taip ir atrodo…jei jums norisi,tai ir drocykit,ir pliusinius meskiukus kirkikit…jei nesuprantat kad reikalas rimtas,tai bl gryzkit i darzeli…ten rasite savo bendraminciu…sekmes…

zinai,ji man sake raso laiska…as jai emeilus rasau…aisq ne tokia atrakcija,bet vis sis tas…o be to nezinau…esu labai jau tingus kad jai rasyciau toki laiska…bet ideja tikrai gera…aciu

ka daryti? vaziuoti i pajuri, kur niekas nepriziuri Cha cha