Ka daryti,kai aplanko bloga kompanija: liudesys ir nuobodulys

Ka daryti,kai aplanko bloga kompanija: liudesys ir nuobodulys

Juk kartais buna tokiu dienu,kai atrodo,ka bedarytum-viskas nesiseka.Tevai apibara ir pareiskia,kad perdaug nori,brolis erzina,mokytojai knisa,klasiokai-dar labiau…Imies kokios veiklos-nusibosta.Imi nuobodziaut-pasidaro liudna Liūdnas Atrodo,nors imk ir nusishauk Baisu Ar jums buna tokiu s.u.k.a.k.o.t.u dieneliu ??? Kaip jus iveikiate liudesi ir nuobuduli??? Bo,as jau nebegaliu su jais kovot…Ne

aisq kad buna Šypsena bet jis iveikiamas neafishuojamais budais Liežuvis

Tipo,kiekvienas liudesi is namu gena kitaip???Nežinau

Buna…Bet nejau tau taip pirma karta?Juk turbut ir anksciau budava tokiu dienu,prisimink ka darei ana karta-pamegink ir sita karta ta pati,gal suweiks…o jei ne tai teks palaukti.
Stypribes Gėlė

Praeita syki as beveik 2 dienas vien miegojau.Bet dabar negaliu,nes miegas neima,ir beto- mokslai…Negi miegosi per pamokas ???Nežinau

PS:aciu,uz gelyte Bučkis

ne tipo gal eik pailseti o rytoi ishaus nauja grazi kita diena (jei nekreipsi demesio i puga ir kitus reishkinius bus grazi Mirkt) ir sheip maziua parinkis ir geriau bek nuo kompo nes jis tikd ar labiua depresuxa varo…

Niuz klausau taves,mergyt.Varau ciucia liulia.
LabanaktAngelas ir iki rytojaus Labas

labanaktis LūposGėlėAngelasLabas saldziu sapniu Šypsena

Man beveik visos dienos tokios, bet kai pripranti, tai netaip ir blogai buna… man kartais netgi patinka paciam sau sugadinti nuotaika, o po to kenteti… Kancia ir baime taip pat yra savotiskas malonumas, tik reikia moketi ji suprasti ir juo dziaugtis…
P.S. As ne mazochistas!

Zinau…Kaip sake Mamontovas:
"Tu liudet nebijok,tu liudet nebijok,nebijok liudet…Nes tiktai liudesy,nes tiktai liudesy-sielos dziaugsmas" …Tai kazka pasakoLaimingas

Is kiekvienos blogybes reikia stengtis pasidaryti linksmybe, nors ir nelabai linksmaJuokiasi

nėra taip blogai, kad negalėtų pablogėtiNekaltas

Kai aplanko prasta kompanija reik susirast gera padaryk sau ka nors malonaus nuvaryk palost bowlingo,nusipirk ka nors, permiegok su pirmu pasitaikiusiu graziu vaikinau…

buna…man shiandien irgi nesiseka : triskartus rengiausi ir 3 kartus uzsidejau atvirksciai arba ishshvirksciai…bet praeis

Nekreipk demesio i tuos kompanijonus-jie pasijaus nereikalingi ir patys issinezdins.

tik pasikart lieka

man taip yr all da time.ka darau?geriu…prisiekiu daugiau negert…paxmelas…vel geriu

xe…o mano shiandien tortadienis…tik man kazkaip neypatingaj linksma,nes jo neshvesiuMirkt visa savaite,ka cia savaite-dvi visas,buvau super bjaurios nuotaikos…bet ka padarysiŠypsenaKai nori shvesti ir siausti,o zinaj,akd sh gausis,tai va,nepergyvenk,man sakyciau bishki blogiauLiežuvis Šypsena

Viskas Ok,tik kartais neiseinaNekaltas Na,bet siandien buvau pas drauge,prasiblaskiau…Iskart geriau Šypsena