Ka daryti, kad vaikas prasytusi ant puodo

Ka daryti, kad vaikas prasytusi ant puodo

As irgi mama. Manau laikas palikti vaika ramybeje. Tai yra jo pirmas maištas, pries tevu diktatura. O po kaikurio laiko zaidymo forma galima vel pabandyti.

mano dukte pati norejo sestis ant puoduko (nuo 8men. pati sesdavo), na o sunus - atvirksciai, tik pamatydavo puoda ir pradedavo klykti nesavu balsu Juokiasi ir grojanti pirkom ir zaisti bandem - ne uz ka nesesdavo. Vat ir gyvenom su sauskelnem iki 1.5 metuku, kol lopseli ipratino sestis (gal del to, jog matydavo kaip kiti vaikai sedasi Nekaltas ). Kiekvienam vaikui skirtingai is tikruju Taip

jei berniukas ir visai nenori- bandyk pratinti į puoduką daryti stačiom- na, kaip visi suaugę daro. O mergaitę jau sunkiau. Įsivesk tam tikrus ritualus ir jų laikykis- pvz. ryte- tik atsikėlus būtina sėstis ant puoduko, vakare prieš einant miegoti- taip pat.Na, dar prieš pietų miegą, gal dar prieš einant pasivaikščioti. lai tai iš pradžių būna retai, kad neišgasdinti, o po to dažniau. Ir būtina girti po kiekvieno gero darbo…Tada pats norės Taip

na mano 2-metis sedasi, ir zino ka ten daryti, bet deja rezultatai nevisuom vaisingi, o pats pasiprasyti dar ne karto nesiprase. ant “didelio” kategoriskai atsisako sestis, nors visuomet pasako, kad krauna i kelnes… Ignoruoju

Pirmi bandymai buvo nuo sesiu menesiu,o nuo astuoniu prasydavosi pacios.Jokiu problemu nebuvo Šypsena

pas mus 1,5 tai ant puoso atsiseda tik paskui bega. Je nori kad kiek ilgiau sedetu tai reiia puoda prie sikniuko priklijuoti. Šypsena

Kiekvienas skirtingai masto, vieni sako, kad vaiką reik pratinti ant puodo kol jis nesupranta kokius reikalus daro, vėliau jau žinos, kad tai daroma tik į puoduką Kiti mano, kad vaikas turi pabut su šlapiom kelnėm, kad suprastu kaip tai nepatogu, aš jau savo 3 mėn dukrytę tubdžiau padarė man laimės

Pradeti pratinti reikia kuo ankschiau apie 6 men.(kai tik ishmoksta sedeti) ir labai girti, kai padaro i puoduka. Meraiciuke, 3 men. vaika dar per anksti sodinti.

Neperanksti, jei vaikis jau sedasi. Be to, prilaikyt vistiek reikia. Siaip tai protingose knygutese raso, kad apie prasymasi, skirtuma tarp sausu ir slapiu kelniu, vaikai pradeda suvokti tik nuo 1.5 - 2 metu. Maniskis ir dabar retai pasipraso (1 m. 7men.), bet visuomet parodo sau geda peleda, o jei dideli prikrauna dar ir “fuuuui” sako NežinauPats ant puodo sedas, jei jis yra priemanas, ir labai megsta kompanija man ar teciui tulike palaikyt, turbut kartu jam smagiau Nekaltas Juk vaikai bezdzioniauja iki kokiu 3 metu Cha cha

na nelabai tikiu tokio ankstyvo sodinimo efektyvumu. Maniskis irgi sedejo 7 men. kartais net padarydavo, pagyros buvo nerealios, bet kai pradejo vaiksciot - kategoriskai atsisake sedeti, stodavos, riesdavo nugara, verkdavo Apakęs antras bandymas buvo kai jam sukako jau kokie 1,5 metu. Sesdavos, kartais pasisekdavo, bet prasymosi nera iki siol Nustebęs

na nelabai tikiu tokio ankstyvo sodinimo efektyvumu. Maniskis irgi sedejo 7 men. kartais net padarydavo, pagyros buvo nerealios, bet kai pradejo vaiksciot - kategoriskai atsisake sedeti, stodavos, riesdavo nugara, verkdavo Apakęs antras bandymas buvo kai jam sukako jau kokie 1,5 metu. Sesdavos, kartais pasisekdavo, bet prasymosi nera iki siol NustebęsManishke nuo puse metu padarydavo, kai pasodindavau, suprato greit, ko ish jos norima Šypsena Apie 1 metu amzhiu buvo tas vadinamas krizinis laikotarpis, kai bande riesti nugara ir nesisesti (reikia gi pabandyti, kas namie vadas Cha cha ), bet kadangi nenusileidau, dare ant puodo ir toliau. Kantrybes tiesiog reikia tureti…

Jei jau norit, kad sestusi - sodinkit 6 - 7 men, jei vaikas sedi - paprastai, jau sedi. TaipTada ne taip baisiai protestuoja, nesistoja. Gali pasedet ir kartu - ypac, kada jau supratingesnis ir nori kompanijos. Nepasiduokit tam rietimuisi ir protestavimui - cia tiesiog pasipriesinimo periodas ir ji reikia perkesti. Tas periodas praeina. Nieko ner baisiau uz 4m. pypli, kuriam nakciai mauna sauskelnes. Veee BlogaiPagalvokit, ka darysit veliau, kai kas nakti varys i lovyte?

Atsisesti ant puodo paciai Girtas