Ka daryti, jeigu maza vaika skriaudzia didesnis?

Ka daryti, jeigu maza vaika skriaudzia didesnis?

Pvz., tavo akivaizdoje didelis mustu maza…

Ginciau,jei vienas nepajegciau pagalbos pasikviesciau.Na aisku pirma reikia issiaiskinti ar ne uz nieka musa,gal dar pats dadeciau.

Jeigu tas didesnis nera didesnis uz mane, tai bandyciau uzstoti Taip Bet siaip abejoju ar jis tokios Moteris klausytu Nekaltas

net nezinau

siaip nznau…na kai sulej kokie vyresni prie maziuku kimba-tai as ishskirstau ar ten pvz 2okas su 4oku mustis pradeda-tai irgi abu apstaugiu ir po klases isvarau…bet siaip pasakysiu,kad jaunimas kuo toliau,tuo ziauresnis darosi…kam isvis skriausti vieni kitus? o del uzstojimo tai dazniausiai buna taip: kas vaidina kieciausia-tai praeina lyg niekur nieko…o paprastas koks zmogutis uzsistoja,nsvrb,kad ir pats gali gaut,bet vis vien uzsistoja…isvis man gaila zmoniu,kurie viska sprendzia smurtu,pestynemis…negi negalima normaliai susitarti,rasti kompromisu?..ai…ko tais as cia nugrybavau jau…

prisijungciauNekaltas
juokaujuNekaltas

as tikrai kazka pasakyciau, visada kazka pasakau nors ir nepazystu to zmogaus! Taip

Kanda

Tox jau likimas…Juokiasi

reikia duoti tam didesniam i snukiJuokiasi

Blogi… TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaip

kiek tu gali tu temu galvoti? jau atsibodo tavo temos." ka daryt ?ka daryt? ka daryt.? "net slykstu ziuret i tokias temas.Baisu

Padeciau mazajam. Atsigulciau kad ir mane paspardytuCha chaCha chaCha cha

duot i galva dideliui, arba atskaityt dideli morala!!!

Priklausytu nuo situacijos…ginti reiktuŠypsena

tokios ten ir mustynes tarp 2oku ir 4oku Cha cha Cha cha Cha cha

seip tai jei jau gatvej kas mustu koki vaiki ar dar blogiau Moteris, tai ginciau… is kerzo i dantis tokiem Vyras Cha cha

Niiu jaw toks musu gyvenimelis…

priklausytu nuo to koks as. jei didelis tai uzstociau, jei mazas nezinauDrovus

SUMUSTI IR T.T
KandaLabasApkabinimas