ka daryt?


ka daryt?

continue anyway

gavau nauja(salyginai) video korta: daytona geforce mx440 64mb agp 8x instalinant driverius is cd ismeta tokia lentele, atsisiuntus naujausius driverius is neto VEL tas pats KA daryt? nes kai instalinu paspaudes CONTINUE ANYWAY kompas labai blogai dirba, daznai kimba zaidimuose bloga grafika Liūdnas

Continue Anyway Juokiasi ka anglu nesupranti

skaityk ka rasau !!!

o blin , aš irgi šiandien instaliavau ir paspaudžiau continue anyway , ir žiūrėsim kas bus ant žaidimų nes dar nebandžiau… Nekaltas Baisu

Spausko Continue ir nebijok. Cia tipo MS nesertifikavo sio draiverio ir viskas. Siaip jei is Nvidia siunteisi tai veiks viskas puikiai.

nevisada naujausias driveris yra geriausias… Ypac senoms kortoms…

o kad kimba zaidimai su 64bit korta visishkai suprantama Cha cha

Nu tai aš ir siunčiausi iš nvidia.comNekaltas Nu jei jau taip sakai , tikėkimės tai ir bus… beto , pas mane ne sena korta - Ge Force FX 5600 XT 128mb… Nekaltas

Tai tuo labiau kisk ir nebijok. Šypsena Cia problemu buna su naujais BETA draiveriais. O cia tikiuosi ne beta? Cha cha

dar ir naujausia direct x’a parsipusk, gal pades

ThePhoenix: nu aš susiinstalinau tą draiverį , SP2 ir man kažkaip DirectX pasidarė 9.0c… Nekaltas Tai galvoju jau naujesnių gal nereikia… Cha cha

continua anyway cia taip jau padaryta

Spausk Continue Anyway viskas bus gerai!

o jeigu tokia lentele ismeta instaliuojant directx? ir nepadeda jokie continue anyway!ka tada daryt?

Jus ka akli? pazekit kokiai kartai draiveri instalina ir kokia pas ji karta. kartais neatitikimu nepastebit?