Ką darote su senais žaislais?

Atiduodu pusbrikui,puskei…ir shiaip keli kambari puoshia ;>

senu zaislu kaip ir nebeturiu, isskyrus leles, tad jos ir lieka pas mane ir su jomis nieko nedarau, grazus prisiminimas, o ir tokiu leliu jau senai nebera… Nekaltas

nu tai galima atiduoti kam nors. Atsimenu pas mus mokykloje būdavo akcijos. T.y. diena, kai visi sunešdavo nereikalingus daiktus, drabužėlius ir juos visus veždavo į vaikų namus berods Nekaltas

nzn Šypsena mama kazkur nukisa o tw?

Na tie, kurie man kažką primena, “gyvena” mano kambaryje ant spintos. O kurie nereikalingi, tuos atiduodu savo pusseserei

Nešu į viršutinį aikštą Gerai Cha cha

nereikalingus mama i rusy isnesa Cha chaDD~ bet sheip kambary vistiek pas mane nemazai minkstu zaislu Liežuvis

Atiduodu juos i labdaras, vaiku darzeli (kuriam mano mociute dirba ;] ) broliui… o kaikuriuos mielus, reiksmingus…pasilieku sau Laimingas

sesei atiduodu Nekaltaso tu jei nori gali vezt i vaiku namus ten bus kam jais dziaugtis Cha cha

Taip tikriausiai ir reiks padaryti. Išvežti į vaikų namus. Taip Cha cha

ash taj lajkau kad veliau turechiau ir ishtsitraukchiaw:do jei neturi kur deti vehsk i vaiku namus,bet viena pasilik Mirkt

Tikrai gal i vaiku namus. Juokiasi Cha cha

ishwezhu y kajma…

graziausius pasilieku arba atiduodu 5metu pusseserei,visai sugadintus ismetu,o kitus atiduodu tetes draugo vaikams(labai jau daug vaiku turi) Nekaltas

as t ai palepei padejau likusius o dali atidaviau pusbroliams maziems Šypsena Cha cha

Pusę savo senųjų žaislų nunešiau į vaikų namus, o kitą dalį pasilikau. Drovus