Ką darote su senais žaislais?

as tai juos sudejau i maisa ir isnesiau i rusi Cha chadar keleta atdaviau maziukams is kiemo Angelasviskas Cha cha

dabar dauguma ju yra ant mano komodos, seip niekada ju neismetu, kaime yra dar viena deze su mano kudikystes zaislais, tai reiktu prisiruosti ir ja kada perziuret Cha cha

paimu ir įdedu į spintą

senus zaislus padedu i garbinga vieta… Šypsena

i vaiku namus

hm…atiduodu mažajai sesutei, likusius padedu į palėpę, o kelis mylimiausius laikau pas save kambaryje Žvaigždė

haha geras klausimas Cha chasunkus atsakymas Cha cha

As taj tvarkyngaj i deze sudejau, vaikams laikysiu… Jei ne savo taj seses Laimingas

laikau atsiminimui Drovus Apkabinimas

dėžėje yra kažkur sukišta nemažai senų žaislų, o šeip daug ką atiduodu jaunesniems pusbroliams ar pusserems Cha cha

sukišti visi į komodą ir vis planuoju atiduot kokiom pusesserems ir pusbroliams kaip ir dauguma iš čia Cha cha

visus sugadinau kai buwau mazas Cha cha

Atiduodu mazajai puskytei Liežuvis Cha cha

Dedu i maisa ir metu i balkone. paskui isvezu i kaima ir isdaliname skurdziu seimu vaikams…

Visi išvežti į sodybą,o ten jeigu atvažiuoja į svečius kokie maži vaikai žaidžia. Tūsas

Kokie geri Tavo ketinimai Apkabinimas Drovus Žvaigždė~~

vezu y kajma arba y seses lova sugrudu ;D

Na va ir pas mane panasi situacija - vis ketinu atiduoti i vaiku namus, bet niekaip neprisiruosiu ten nuvaziuoti Nekaltas Pas mane taip pat yra tu zaisliuku kruvele, tai kelis pasiliksiu atsiminimui, o kitus >> vaikam Drovus

jau nebeturiu tokiu Nekaltastik nauji Cha cha