ka daliviai renkasi?


ka daliviai renkasi?

Koki branda dalyviai deda i savo vezecias ???reik akumo, trulikas lyg kazka siulydavo Nekaltas

ta kuris pigesnis ir turi ilgiausia garantija

Auviras.lt paziurek,gal dar bus AGM akumam akcija

bosch silver

BOSH S5 gėris Šypsena

EXIDE Vienas atitarnavo apie 10 metu, dabar nauja 3-ju * nupirkau.

pirkau kažkada AD su 3m garantija. kitiem lyg 2 metai tada buvo duodama

Bosch = Varta bekit nuo tokiu netsisukdami net ir S5, ka lietuvoje cia suveze net sunku pagalvoti (nebent S6 ipirksit)

s6 tai labai patiko, mes darbe ten testinam visus gautus akumus, tai visi rode 100% kaikurie ir 106% paruošimo naudojimui, pats asmeniškai hankook isidėjęs.

vinas> Varta Blue Dynamic F17

Jamiau white horse arba black horse is ermitazo, gera kaina, jau daugiau negu metai laiko

netinka betkokie, yra ismatavimai, ir galingumas Nekaltas

exide. kaina stipriai nesikandžioja ir atrodo rimčiau.

jei su masina nesizenyji, koks skirtumas koki ta akuma deti Cha cha …imeciau kazkoki deta ar delta, jei pamirstu lempas isjungt tikrai negryztu ju uzgesint, nes man to akumo tikrai uzteks, neuzteks, yra garantija…

Jiemu varta ir gazuoju ramiai… Kai pirkau kazkada is vokieciu masina, tai buvo ydeta varta ir 4 metus atvazinejau(masina benzas buvo) Pries du metus jiemiau Varta savo dyzeliukui, kolkas laiko puikiai Cha cha

Man SIRIJUS patinka

saviskese vienoje exide kitoje boch’as kazkoks super duper silver triper 6…nesiskundziu… uosviui i triperioka idejau varta…85 AH…gavosi uz 250 lt. skaitau px nx ir kokybe ir kaina…

man laiko super agrosela.lt/266-318-thickbox/yusimi-akumuliatorius-55-ah.jp g

Autopart arba rombat