ka apie jus pasako jusu pinigine?

ka apie jus pasako jusu pinigine?

Ruda odine… keli metai jau jai… nusitrinusi… paprasta. daug visokiu sh ten joje… ZIuru kur korteliu nemazas kiek man tilps… ir kad per daug stora nebutu… o sita tokia yra bet nedel pinigu Liežuvis

paprasta, maza, ruda ir labai patogiŠypsena

o as piniginines isvis neturiu Nekaltas tik specialu odini dekla kortelem Šypsena

Ai, aš piniginėm nesinaudoju. Nors reiks įsigyt vėliau. Dabar babkes tik įsikišu į kišenę ir tiek.Mirkt

Na as tai turiu tokia mazute nedidute Juokiasi nemegstu tu tokiu dideliu, storu,kai niekur ji netelpa. na ar ka galima pasakyti apie zmogu?! na nzn, gal kokie psichologai ir pasakytu, bet ne as Laimingas

tyli mano piniginė, bjaurybė Piktas

o šiaip net neįsivaizduoju, ką ji gali pasakyt, nes kai prieš pora metų manąją nukniso, tai pažįstama atidavė savo bereikalingą, tai ja ir dabar naudojuosi ir viskas ok yra.
nes bent jau kol kas man mano piniginės išvaizda neturi jokios prasmės, svarbu, kad būtų patogi, o tokia ir yra

raudona, o ant jos parasyta Visual Kei

[quote]Hospitalische rase:

tyli mano piniginė, bjaurybė

o šiaip net neįsivaizduoju, ką ji gali pasakyt, nes kai prieš pora metų manąją nukniso, tai pažįstama atidavė savo bereikalingą, tai ja ir dabar naudojuosi ir viskas ok yra.
nes bent jau kol kas man mano piniginės išvaizda neturi jokios prasmės, svarbu, kad būtų patogi, o tokia ir yra
[/quote]

isties, kartais svarbiausia buna tik patogumas pinigines… Taip

Piniginę man atstoja kišenė Šypsena

aplamai nemegstu piniginiu Nekaltas viena metos kazkur, bet ja retai nesioju, nebent daug babkiu turiu, o seip pats geriausias dalykas yra - kisene! Gerai Valio

Tikrai idomu ka pagalvotumete apie mano pinigine Šypsena ji Picard firmos tikrai nesena bet ganetinai sudrozta nes kazdien tenka i ja ideti ir isimti nemaza sumele svetimu pinigeliu, ta prasme firmos, klijentu, ir pagal ja net nezinau kaip galima mane apibudinti ar as turiu pinigu ar ne hhhhmmmmm ka manot ???

mano pinigine maza juoda odine, ten tik pinigeliai ir telpa, ai dar telpa LSP ir nuolatinis viesojo transporto. Anksciau turejau dideles pinigines, i kurias prigrusdavau daug visokiu korteliu ir siaip visokiu gerybiu, taciau dabar turedama nauja mazyte pinigine matau, kad didele pinigine tik uzima vieta, o visas tas kortales ir kt gerybes galima nesiotis kortelems spec.skirtame delke.