Ka apie Benefon Q ?

Ka apie Benefon Q ?

Nuss expertai,kas man gali duot ziniu apie Benefon Q ?Ar cia tipo krutas jau buciau ar lazakas toki isigijes? Ar cia tik nokiju expertai diskutuoja…

o kur tu ji gausi Ir kokiu tikslu nori pirkti? Ar tik tam kad ekskliuzyvas butum?

Atrodo labai neblogai, bet siems laikams moraliskai pasenes, mazai funkciju turi, be to silpnas softas - luzineja.

Po chie man tie navarotai,svarbu staila palaikyti,mazas,exliuzivas,kas antras pilietis netures kaip 3310…
Tik va jei genda tai laza,taisyt ash nemegstu…
O ziauriai genda???

Nu bIet bazaras.Kokis asilas dar cia rasineja.Matai krutas su telefonu nori buti.Tokie laikai praejo.Tu net su 7250 levai atrodytum.Tam benefonui jau 3metai.

pirk Telit busi tikras italas makaronas.

Arba ferrary mob

bijau cia ne tas atvejis, jis nori pigaus exclusivo Šypsena

ish kur tiek daug debilu vienu metu ishlindo,gal saulutes pasiilgot urodai!
jus sasunokai vaikshtot su savo noshkem ir smirdekit toliau,dar antra golfiuka nusipirkit kad visishkas stailas butu…
luzeriai!!!
ash jums rimta klausima uzdaviau,o jus cia apsishikot visi kaip mazvaikiai…apsishikit sau galvas asilai!

jeee mazuti, tu man patinki Tūsas

jei tau reikia exclusivo, tai benefonas tau nepades, dairykis i pvz. Vertu bet reikia kad turetum turtingus tevelius.

stilistas atsirado,telefas- tai slamstas,beto tu atsilikes nuo mados dabar digos popular dideli ir pavojingi,o apie Benefon jis tau laikys mazai kai suges detaliu Lietovoj pirkt nerasiLiežuvisIgnoruoju

karocia,tai kokios realios problemos su tuo benefon gali buti,siustuvai luzta?ar kas…?

Kazkada dirbau imonelej, kuri uzpirko tu Benefonu didesni kieki, Tai pasiemi nauja telefoniuka ir savaite pasidziaugi, o po to prasideda (pvz.dingsta SMS inbox’as ir pan.). Tikrai nepatariu.

Kazkada turejau Benefon Twin+, panasu i Q, bet zemiau siek tiek. Telefonas nieko, bet reikia priprasti. Paskui norejau Q, bet kainos buvo ~600lt tai neemiau ir dabar nesigailiu. Stebuklu ner, o kaina savo laiku tikrai didele buvo ir manau tik uz varda. Ir siaip jie luzineja.

nepirk Q. jis tik isore grazus. geriau sakyk kiek pinigu turi ir isrinxim kita Labas

ok.chebra,aciu,ikalbejot,kazkaip nebenoriu ash to benefono,nors kaina 350Lt. mane vistiek vilioja…
pinigu turiu normaliai,bet ne tas svarbu,man telefas exliuzyvinis reikalingas,kaip mercedes coupe,kad nebutu pas kas antra pilieti,
tex toliau darbo nokia dziauktis,bl… Mirkt

kiek supratau visi kas rase zinutes Q nesinaudoje, maximum taisydami savo rankose tureje. turejau as beveik visus benefonus ir paskutini pirkau uz 1400 lt benefon Q. nuluzo pas mane siustuvas(boilinga zaidziau) pakeite kaip garantini, ir buvo isejes vibro. dabar juo naudojasi zmona. didziausias jo pliusas rysio kokybe(jam prilygstanciu dar neturejau).