k750i macro


k750i macro

prigavau Valio Valio img230.imageshack.us/img230/6192/lomorigyz6.jpg

Girtas Girtas GirtasMano fotikas tokios nepadaro Ne Pavargęs

Kelias nuotraukas paemiai, ar pasiseke is pirmo karto ? Nekaltas

2Mpix kategorijoj be priekaistu Gerai Taip

Va cia irgi grozis Apkabinimas Gerai.

cia is antro kart, pirma be maxro dariau tai nekas ten gavosi o paskui nuskrido varla Užsispyręs

O tai kaip pagavai ant kadro, jei nuskrido NekaltasBeje, kodel neiseina paziuret, su kokiu prietaisu daryta nuotrauka?

nu tik pora foto padariau toliau nespejau ,pabego Užsispyręs

nes sumazinau rezoliucija su photoshop kad leistu idet jei zinot kur patalpint galiu ir originala idet Labas

zinom zinom Taip imageshack.us/ cia prasom originala mestelt Flirtas

kai imesi nukopini ten “direct link to image” ir viskas. lygtais taip Nekaltas

69 uplaudinau ten o kaip paziuret ? Paplepėkim

nugi ispudinga Gerai

img230.imageshack.us/my.php?image=lomorigyz6.jpgimg230.imageshack.us/img230/6192/lomorigyz6.jpg Labas

virtaliotas

Tikrai puikiai Gerai. Ir toks foto turinys man patinka Šypsena.

Net nesitikejau Vau!

nu as ir nesitikejau kad tel gali taip fotkint Apkabinimas Girtas kartais net geriau iseina uz mano senuko olympuso foto Valio jei kur reik ka greit tai Gerai kaip cia maigau tel ant suoliuko ziuriu nusileido sitas padaras ir va padariau keleta foto Gerai o kol buciau fotika issitraukes tai jau jo ir nebebutu Cha cha

O koks pas tave olympusas Nekaltas? Mano Nikon Coolpix 3700 tokios tikrai nesugebetu pagriebt… Be to, ir Olympus SP-500 UltraZoom turiu. Su jais abiem kokias 2 valandas fotosesija labai ilgam ir plaukuotam kirminui dariau… Nieko nesigavo PavargęsIr kirmina i sviesesne ir i tamsesne vieta iskeliau - nieko su abiem PavargęsVisas fotkes ismeciau Baisus Zalias ilgas gabalas gaunasi ir nieko daugiau Užsispyręs