Jūsų teorija: kas būna po mirties?

Jūsų teorija: kas būna po mirties?

Ar tikite tuo, kad žmonės numirę patenka į rojų arba į pragarą - priklausomai nuo to, kaip elgėsi būdami gyvi?
O gal tikite, kad po mirties siela persikelia į kitą kūną?
O gal po mirties nebūna nieko?

Po mirties vyksta reinkarnacija-as beveik tuo isitikinusi.Ziurint,kokio gerumo buvau-jei blogas zmogus,busiu "zemesnis"-medis,augalas,gyvunas,galu gale-koks viksras;jei geras-tapsiu vel zmogumi,tik dar geresniu,tobulesniu,ziurint,kiek gyvenimu nugyvenau./Sako,imanoma tik dvylika/.Bet tikek,-viena karta skaiciau,kad gyvenu 12-ta gyvenima pagal asmenini horoskopa,kitakart-jau tik 7-ta gyvenima.Sumazejo?Apakęs

mirties filosofija

tikiuosi, kad po mirties kazkas yra, nes tikrai nenoreciau va taip kvailai imt ir suput zemeje… cipo kaip sugedes televizorius… viena diena rodo, o veliau bac ir issijungia…

Aš pats tikiu, kad jei ištversiu dar tiek, kiek man liko iki mirties, gimsiu vėl turėdamas naują ir gražų kūną…o jei neištversiu ir bandysiu pabaigt šį gyvenimą pats - kitas gyvenimas bus dar baisesnis. Turbūt (pagal mano teoriją) praeitame gyvenime padariau kažką blogo, dabar turiu užtai atkentėti…Liūdnas

kai numirsi tai ir suzinosiKietas

Juk turi kazhkas likti. Protas taip paprastai negali ishnykt. Bent jau mintys ir jausmai pasilieka… Tik neisivaizduoju, kur jie dedasŠypsena Bet rojum ir pragaru tai jau tikrai netikiu.

Na kas buna tai nezinau. Tikriausiai reinkarnacija, nes viena moteriske po komos pradejo senovinius rastus skaityti (kazkur girdejau)… O siaip tai zinau tik tiek, kad mirtis visai nebaisi (patirtis Šypsena). Vat tada pasidaro taip gera, ramu, silta… Gaila kad atpompino Mirkt Norejosi ten pasilikti ilgam… Tik va, jokiu tuneliu kazkodel nesimate, siaip labai sviesu buvo ir viskas.

Man irgi tas pats buvoTaip Ziauriai gera, silta, minksta, lyg i kokius pukus krentant. Norejosi taip but visa amzinybe. nesedeciau dabar susalusi prie kompo Nekaltas

O man atrodo, kad nieko nebuna, paprasciausias shutdown ir viskasŠypsena Aisku ziurint is religines puses turetu buti "kazkas", bet tai mazai tiketina. Ir siaip jokios teorijos buti negali, nes ji niekada nebus irodytaŠypsena

Gali buti,kad po mirties nieko nera, ir is dalies tai supranta visi, taciau zmogiskas orumas to neleidzia pasakyti: viskas, manes nebus. Is tikruju mes save labai sureiksminame, nors esam mesos, kaulu ir kitokiu audiniu sistema, kaip ir dauguma gyvunu. Logiskai mastant jei zmogus turi pomirtini gyvenima, turi ir kiti gyvunai. Zmogus protingiausias is ju, bet yra daug pereinamu grandziu nuo visiskai lygiu smegenu pusrutuliu, iki tokiu vingiuotu galiniu smegenu, kaip zmogaus. Tad supraskit: mes esame niekas. Toks pats niekas, koks ir tarakonas, ar muse, kuri ka tik sutraishket su savo tapke.

Visdelto zmogus turi kazkokia energija,gal but tai ir yra dvasia.Manau,kad ta energija siaip paprastai gali isnykti,bet nemanau,kad ta energija yra samoninga.Ta energija ir yra zmogaus dvasia,ir tai,kad kazkada zmones mato vaiduoklius tai ir yra tos energijos poveikis.Juk dazniausiai ta energija ar dvasia linkusi buti tose vietose kur vyko kokios nors dramos.Ten kur buvo daug emociju,juk musu emocijos tai taip pat isskiriama energija.Dazniausiai tai dvasios kokiu nors labai nelaimingu arba blogu zmoniu,na tokiu kurie turejo daug tos blogosios energijos,o gal atvirksciai kure kazka panasaus i juodaja skyle,ar antimaterija.(Tai tik teorija ir deja nelabai aiski)

Geras tai ka jus abu buvot ant mirties slenkscio???Apakęs

tai gal ir shunys ir kates turi siela tada…Nekaltas Kuo gi zmogus skiriasi nuo kitu zinduoliu? tik tuo kad jo smegenu veikla kelis kartus sudetingesne negu zvereliu… Tai argi to pakanka kad butume kitoki, negu jau mineti gyvuneliai?.. nemanau… Nekaltas

manau, kad po mirties zmogaus siela kuri laika pailsi, o po to reinkarnuojasiNekaltas

po mirties siela paskesta nebutyje…

Negali buti toks tikras Ne :
http://www.kabbalah.info/ruskab/book19/11.htm

Va jūs pagalvokit, kokį sudėtingą klausimą čia iškėlė, o iš tikro, tai reikėjo klausti , kas būna po gyvenimo ?

truputis tokiaj temai linksmumo -vienas kalakutas klausia kito,kaip manai brol,ar po kalėdų yra kitas gyvenimas? Juokiasi,nors kas žinoNekaltas