Jusu pirmasis ZAidimas

Counter-Strike,ir MOTO_GP2

Ant savo kompo, tai FIFA 2003 Cha cha

Mano tai buvo toki:

1. Paprastas kompas - Kontra
2. Sega Mega Drive 2 - Mortal Kombat 3: Ultimate
3. Sega Saturn - Rally Championchip
4. Sega DreamCast - HeadHunter ar tai Rezident Evil: Code Veronika Nekaltas
5. PC - Counter - Strike 1.5 Nekaltas

Papildyta - visus isvardintus kompus iki 5. turejau anksciau.

[dF]

mano tai DRIVER

patys pirmi zhajsti geymay buwo Driver, ir CM2, o pac pirmas pirktas Kelyje II Taip tada KelyjeII buwo nerealus geymas Apakęs acymenu y diena po 8wal. tyk jy yr grajindawaw Taip

berods 1988 tewas buvo toki kompiuteriuka surinkes… tada dar kasetese buvo tokie neuzmirstami grajai kaip "gyvate" ir "lobis". lobis tai nerealus grajus buvo dar ir dabar sumesciau. po to ant santakos tai daug geru buvo pirmo net neprisiminciau… ant pc berods doom2 pirmas buvo.

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/81221.243-=(1763910283

nesikartok ir naudokis paieska pries kurdamas tema va tep
Liežuvis

Mano tai GTA2

Pradejau nuo dumo(doom), poto cs

velniai zino, pats pirmas geimas ne ant manojo pc buvo atrodo kazhkoks dosinis su mashinom, kur vaziuoji kalnu keliais, metai gaudo etc, dar buvo larry , o jau aant manojo kompo tai pirieji buvo du geimai: GTA ir Age of Empires,

CARMAGEDDON pats pirmas, Herectix.

Ant PC tai Wolfenstein jei gerai pamenu Šypsena

NBA 2000 Cha cha

Nfs2

hmm… gal kox tom &jerry ar lion kingJuokiasi

jei ant segos taj … taj vezliukai nindzes Šypsena o jei ant PC taj rodos "beetle crazy cup" ir q2 Šypsena

ASh shita turiu and telefonoCha chaNu bent jau taip wadinas(Return of Jumping Jack).Ten tokios linijos vazhineja ir turi per tarpelius kilti i virshuŠypsenaBet tai nera mano pirmas zhaidimas pirmas tai turbut buwo zilitono anchiu shaudymasŠypsena

nepamenu gerai… zinau kad turejau toki kompa kur grajai ish kasetes su magnetafonu uzhsikraudavo, uzhtrukdavo kazkur 5 min kol 1 grajus uzhsikraudavo, "Santaka" lyg vadinos… nerealus laikai buwo

Mano tai turok…KietasKietas

Prince of Persia. Tai losiau dar Tarybu Lietuvoje.