Jusu pirmasis ZAidimas

Na mano pirmas zhaistas gamesas buvo
pavadinimo nezhinau gal ir nera tokia primityi patranka apacioj 10 shoviniu ir shaudai malunsparsnius judet negali tik shaudai ir tiek Šypsena Na tai aishku buvo kokiais 1987 metais… Šypsena O veliau zhaisti tai visokie Cat, Jbird, Digger ir t.t. Šypsena

Skiatydamas jusu geimus prisiminiai toky geima PYLIs stovi s dvi pylis ir saudai is patranku buvo tikrai idomus

Mana tai kazkoks su tankais kai stovi ant smelio kalvos ir saudai paeiliui. Jo tai buvo geriauses geimas ant mano 386

Carmagedon pirmas atsimenu atsirado tai wisi cool buwo pries kokiu 5-6 metus =)

Pas mane pirmas kiek atsimenu buvo toks kur prie TV jungesi ir ten tipo liktai PIN PONG zaidimas paskui turejau siukslini tai pirmas grajus buvo Batle Cyti (su tankiukais)ŠypsenaPaskui turejau sega jau tai buvo kiek atsimenu Mortal Kombat 1 o veliau jau turejau PC tai buvo DOOM veliau PS tai kiek atsimenu tai liktais Taken 2 Dabar turiu PS2 tai pirmas grajus Grant TurizmoNiam niam

pano pirmas zaidas buvo ant ATARY PACMAN Šypsena))) va o ant PC LOst Vikings arba LOtus nepamenu Šypsena

Twister metal

qwake 2 :h

Osen, tok su lektuvu ant 386 jobtvaimat buvo geras GeraiGerai

kaskoks ten bumsis lyg

mano tai worms armagedon; starcraft; duke nukem 3d…Cha chaLabas

mano tai counter-strike!!!kompa neseniai pirkau!

dar priesh sinklar buvo tokie visishkai lievi zaidimai tipo galaxy tai vat vienas ju ir buvo pirmasis bet shiap zaist normalaiai tai su sinclar pradejau nuo saboteur(pirmas pereitas zaidimas) dizzy

Labiausei istrigusios senienos tai dune 2 zanro pradininkas visa gyvenima jam respect

pirmasis simcity

Mortal kombat (nors 3 buvo geriausias)

na ir dar buvo stuff neblogo nors dabar tai net ziuret i juos negaletaw

Mano tai tox Duck Hunter qr su pistoletu reikejo shaudyti Laimingas

buvau ivaldes norma, o shiaip atsimenu pas dede nuvariau i vilniu(nu dar vaikas buvau, chia gal priesh 10 metu), o tas turejo kompa Apakęs, tai skylė visa savaite kuria buvau pas juos ir praloshiau, taip ir prasidejo, mano geimu manija Cha chaCha chaLiežuvis

Rolcage(taip berodsrasosi)

ant mano 386, 20Mhz, 2Mb Ram, ir 80Mb HDD geriausiai ejo arkanoidas, ir prehistoric II. tada wolf 3d, simcity…Cha cha

T E T R I S

O jei rimtai tai kai savo kompa susirinkau,tai pirmas grajus,kuri zaidziau buvo Sid Meyer’s "Alpha Centauri"

as tai kai buvau 4-5 metu zaidziau ant ZILITONKES mario tetri kazkoki su maskem nu va tokius zaidus dar CONTRA

gorky 17-normalesnis is pirmu…
Cha cha