jusu nuomone apie pontiac trans sport ar sevrolet lumina

jusu nuomone apie pontiac trans sport ar sevrolet lumina

sveiki reikia konsultacijos apie pontiac trans sport arba sevrolet lumina kaip laiko ju varikliai ir automatines greiciu dezes kokia variklio kubatura geriausia kaip tie motoriukai vaziuoja su dujomis ir kokios tu masinyciu silpnos vietos t.y ligos didelis dekuiAlus

klausk pas porsa viska papasakos

Turiu Pontiac trans sport,2.3l,šitie sako būna tik su mexaninem dėžėm. Pati mašina liuksTaip aš patenkintas,bet truputį permokėjau nes pirkau kaip gerą o po poros savičių užkalė variklis…Žliumbia remontavau kaune, pas čia minimą ‘poršą’.Po remonto jau nuvažiavau beveik 20000tūkst.km.Kolkas viskuo patenkintas,daugiau jokių gedimų nebuvo,o ir benzo ima nedaug.Prie 100-apie 9.5ltr,(vokiečiuose dar mažiauŠypsena mieste 12-13ltr.ŠypsenaGerai

Nu ash ne specas bet imciau Pontiac Trans Sport man grazesnis ir tiek Mirkt

Varikliai daugiau 100 000 t.km.nenuvaziuoja,dezes truputi daugiauŠypsena

tai patarkite kaip susisiekti su tuo porsu kad apie pontiacus galetu pakonsultuotiLiežuvis

Uztai reikia imti amerikini varianta 3.8 ltr. mataras su automatine deze, tiesa pas mane buvo 90 metu modelis, tai mataras buvo 3.1 ltr., veliau eme didesnius statyti. Imti tik trans-sporta, nes lumina is esmes yra tas pats, tik pats desoviausias variantas irangos, apdailos ir papildomu pribambasu prasme, o visu geriausia, jei yra galimybe pasiimk Oldsmobile Silhouette, turtingiausia bazine iranga ten.

Liežuvių konsultuotų? Juokiasi

tai jau matosi, kad ne specas. Cia juk tas pats auto, taip kad groziu skirtis kaip ir neturetu

Rashyk privacia zinute. Poršas yra tikslus nikas. Paieskoje ivesk, ismes daug temu kur jis blevyzgojo Cha cha