~Jūsų gyvenimo Credo~

Dejau ant pasikelusiu mergu Gerai

Skye> taip, kai kuriems tikrai tie žžodžiai gali pasirodyti visiškai paprasti ir nieko verti, tačiau labai svarbu kad tie žodžiai būtų tau svarbiau, už tuos kurie mano jog jie nereikšmingiTaip šawnuolė!AngelasGėlė

Prie ko chia??? Apakęs

~earth_angel~ >> man shie zhodzhiaj ish tiesu be galo swarbus… Angelas Achioo Apkabinimas Širdis Bučkis

wintergreen> ApakęsGerai kaip gražu…tikrai kiekvieno mūsų laimė yra viduje…Angelas in heart…AngelasŠirdis

Skye> iš tiesų labai džiugu, nes tie žodžiai jai išgelbėjo tave nuo skausmo, nebūties ir išnykimo, yra tikrai neįkainojami!AngelasApkabinimasApkabinimasGėlėBučkis

niu tajp… labaj tejsingi zodziaj… uztaj man jie ir patinka… Mirkt

Newiltis ir skawsmas kartajs wistiek atejna i mano Širdis, tachiaw shie zhodzhiaj nelejdzhia man paluzhti tajp, kad ka nors saw padarychiaw… Angelas

cia geras Cha cha
zjb Mirkt
aisku man cia negyvenimo credo bet poziuris geras Gerai

Aj, taj wa ka jis turejo omeny… Juokiasi Hmz… Jo Taip Pozhiuris geras Taip

as pvz. neturiu tokio vieno credo…NeDrovus

yra keli,qriais vadovaujuosiLaimingasTaipŽvaigždė

ta kancia tokia kokios gywenime nejauciau,taciau kancios priezastis tokia nepaprasta…Girtas

Labaj jaw migloti tawo pasisakymaj Cha cha

Skye> oj ne mergyt…negalima taip greitai pasiduotiNe turi kovoti už savo gyvenimą ir laimę…Cha cha~ŽvaigždėAngelasApkabinimas

[quote]dubudukas rašė:
ta kancia tokia kokios gywenime nejauciau,taciau kancios priezastis tokia nepaprasta…

Skye rašė:
Labaj jaw migloti tawo pasisakymaj
[/quote]

pritariu…TaipGirtas

Kowoju Taip Nepasiduodu Ne Tie zhodzhiaj sutejkia man jegu Taip

Šawnu!Girtas tikrai pujku, kada net atrodo patys paprasčiausi žodžiai suteikia jėgų…DrovusApkabinimas

Tajp ir sakiaw, kad shie zhodzhiaj kitiems atrodo paprasti… Taip Tachiaw tik ne man… Taj nepaprasti zhodzhiaj Ne Ju labaj gili prasme Angelas

Skye> svarbiausia, kad šie žodžiai yra svarbūs ir brangūs tauŠypsenaTaipAngelasApkabinimas

viskas bus gerai…
nepraleisk nei vienos dienos veltuj…
niekada nesakyk rytoj kaj gali padaryti tuoj…
labanakt