~Jūsų gyvenimo Credo~

atuDrovus

gywenk sia diena,lyg tj butu paskutine…taciau per pastaruosius men.pakejciau…rejk laukt rytojaus,nes kt diena gali atnest dar didesni dziaugsma negu daba jauti,arba nepakeliama skausma…wat…

slysk_Is_Cia> ApkabinimasApkabinimasGėlėCha cha~Žvaigždė

visa kas vylsta,vyksta teisingai.

dubudukas> Manau kad kiekviena diena yra savotiškai skirtinga, bet tuo pačiu ir panašiCha cha~ŽvaigždėDrovus Bet credo, tai liuxGerai ir vienas ir kitas…nors skirtingi, bet kartu ir panašūs…Angelas

…rrr… ;]

Kietas

mane "persekioja" sitie zodziai: "nera to gero, kas neiseitu i bloga". vat kaip

DEVAL> Na žiūrint kaip pasižiūrėsi…Angelas tačiau net tada kai ir vyksta neteisingai reikia mokėti išlikti su šypsena veideTaipGėlė

dancingGirl> Nežinau ar kas nors tau tai sakė, bet manau kad ir pati žinai…Angelas visada po gerų dalykų ateina sunkus metas, tik vieniem ta “blogio ir gėrio” yra lėtesnė ir lengvesnė, ne tokia skausminga, kitiems - greitesnė ir sunkesnė…Nekaltas tačiau, nepamirškime, kad po blogų dienų “bangos” vėl mus iškelia kur šviesu ir gera…GirtasDrovusGėlė

Gyveni tik tam, kad butum pirmas.
Draugas perfrazavo: gyvenim tik tam, kad apshiktum kitus Juokiasi

scrts>wow…NekaltasJuokiasi

BUK SAWIMI !! DrovusŽvaigždė
… na nzn, kad ir kas atsistiktu
stengiuosi ishlikti

[quote]sawimi…
[/quote]
Mirkt ir zn,
kad po audros wisada nushwinta saulea… NekaltasAngelas

as jau gywenime daug patyriau,zinau ka jis gali duot ka atimt…rejke moket is gywenimo pasimt pati geriause,taciau nepamirst kad jis gali tj atimt …

man nerejkia kad saule nuswistu,diewinu ta audra kuri siauce manyje…nenoriu kad ji bajgtusi,taciau palengwa ji man wirsta kance…Nustebęs

[quote] Don't worry-be happy !!! Wot taip LiežuvisMirkt [/quote]

Gyvenk greitai, mirk jaunas, palik grazhu lavona.
Arba:
All i want in life is to be happy.
Arba:
Shiandien yra pirmoji mano likusio gyvenimo diena.

lajme tawyje, ismok ja surast… Mirkt

panku poziuris i gywenima…

dubudukas> bet jei ta audra virsta kačia…nemanau kad tau tai išeis į naudą…Ne

Na, o ash wadowawjuosi kitokiajs zhodzhiajs… Man taj pasake labaj protingas zhmogus Taip Tada, kaj man buwo labaj blogaj… Ir ash tu zhodzhiu wisa gywenima nepamirshiu…

[quote]Ne wiskas tajp blogaj. Gywenime yra ir geru dalyku.
[/quote]
Angelas

Atrodo, tokie paprasti zhodzhiaj, tachiaw man be galo rejkshmingi ir swarbus… Taip Kas zhino, jej nebuchiaw girdejus shiu zhodzhiu, gal manes jaw nebutu shiam pasawly… Angelas