just a look


just a look

dublis II Drovus

gerai, gražu ;] beje tas antram plane panašus i Antonio Banderas ar kaip ten jis…

antonio banderas Apakęsna, kai jam pasakysiu manau verks is juoko Juokiasi

Aha… Į Banderasą neša… Nepatiko rėmas…

Mirkt Šypsena))

Prisiminiau, ką jis man dar primena… Pagrindinį herojų iš filmo “Dobermanas”…

mano veizolais,tai remas neitaikytas …

rek Remas gal ir ne pats geriausias, bet akies labai nerezia.

kompoza ir remai liuks, tik lupos nupjautos negerai… saunuole Šypsena

superb! Tik man norisi, kad pirmas planas (mergina) butu siek tiek kontrastingesne, o vaikinui to fokuso dar maziau palikti, tik cia kogero taip neimanoma…

vat tas remas kai sitam fone tikrai nekaip ir man atrodo… Nekaltaskitoj aplinkoj norma, o cia - kazkas ne taip. bet tegu buna prie pirmu blynu Mirktale ir lupu daugiau nera Nustebęs visgi is rankos atstumo nejo atitraukti daugiau, tai jau kiek tilpau, tiek Šypsenabet su herojais tai pralinksminot ir mane, ir vaikina, ir draugus Šypsenadedames chemodanus i holivuda Cha cha

Vyrai nusitauzyjo Cha cha į jokį Banderą jis nifigą nepanašus. Rėmukas man netgi patiko ir dar patiko mergaičkos spalvinga akis su žiburėliu.

kažkodel prisiminiau saulės sistemą, kai aplink viena ašį visas pasaulis sukasi Cha chaakis panaši į žemę kol nepadidinau taip ir galvojau kad žemę su fotošopu įmetė Laimingas

joooo… pagerbet cia kaip dera… Banderasas… Juokiasinu jeigu mane juodai nudazyt ir nushpakliuot gerai gal ir gautusi kokia parodija… is metru 30 neatskirtum… Juokiasi Juokiasi Juokiasiprajuokinot visus pazistamus iki asaru… respect Juokiasi Labas

o akis kaip nekeista beveik nieko nedaryta. tik biski pasodrintos spalvos… pati nustebau kai pamaciau Šypsena

i joki bandera tikrai nepanasus, i dobermana gal truputi, bet galima butu rasti ir kazka tiksliau - tikrai, tikrai kazka zymaus primena, chebra. tik labai jau man is thumbnailo norejosi “rakom” nuotrauka pavadinti… sorry… mano sugedimo laipsnis.

…Rek…

nesuprantu kaip tokias foto galima …Rek… paimtas tik kadro fragmentas, aišku pats ryškiausias,geriausias, reikėjo paimti savo atspindžių pilną akį iškirpti vat tada gal…

taip ir padaryk JoJonai, kai turesi kazka panasaus Cha cha Geraibet manau be manes cia yra nemazai makro fotkiu meistru, o vat jausmo ir zmoniu visgi pasigendu galerijoj… truksta joje gyvybes, tai va idejau jos kiek. manenkenai (-es), dramtiskos pozos, iki glotnumo tobulos foto… bet…ar nedingsta siluma profesionalume Mirkt? nes kartais tai kvepia tiesiog darbu Nustebęsai. OT biski gavos, bet nesupyksit gal uz nuomone Šypsena