Jus bangieciai visi gaidziai ir visos kales

Jus bangieciai visi gaidziai ir visos kales

IgnoreNekenciu jusu jus bliamba esat visi ****ukai.Ir visi kas lankosi bangoje mane u z p i s a t IgnoreIgnoreIgnoreIgnore.

Gerai pradedi transvestite, antra tema, o nuo pirmos nesiskiria!Labas

grr bla bla cha cha chocho chi chi kreeeepsht.Subine plaukuota.IgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnore

taip taip, kiekvienas savo meile pareiskia savaip, bet sicia tai NEPAKARTOJAMA Cha cha Cha cha Cha cha

tai ko pati cia atvilkai savo subine?Ignore?

na taigi nori prisijungti prie daugumos… kur ji be musu? Aš nekaltas

e tu kekses Ignore tylek, ir eik pasikrust GeraiMirkt

nesivartyk…

Kokia sustra

IgnoreMoterysIgnore
MoterysIgnoreMoterys
BaisuMoterysBaisu
IgnoreBaisuIgnore
IgnoreLabasIgnore
BaisuBaisuBaisu
ŠirdisBaisuIgnore

bet tai kokia neteisybe!! jei bangieciai GAIDZIAI, tai kodel bangietes KALES? siaip turetu buti VISTOS Aš nekaltas
diskriminacija!

Cha cha cha - visai neisizeidziau tad ir sankciju nesiimsiu nors manau labai noretum prie gedos stulpo atsidurti. Todel ir izeidineji.

kazin ar ji zino, kas yra gedos stulpas Aš nekaltas Aš nekaltas Liežuvis

nepamenu tokio akto, na zinant kad cia musu kokie 7000 tai gerai pasilinksminaiKietas

nesupranti kad tu pac tox esi,nes bangoj sediŠypsena

suka tu man atsibodo i tavo ta subine suraukta ziurek,neduok dieve sutiksiu gatvei…Piktas

o tu…tu…pati tu tokia negrazhi… ir tavo vajkaj televizoriaus bijo… ir mikrobangines…ir shaldytuvo… apie KOMPA ISHWISO TYLIU ! arrrrrgh Piktas doorna kazhkoke Laimingas

jei narsai ir tu toks pat, tad nereikia cia spaudytis ugnimiKiaulėgeriau pazvelk i save ir pamatysi…Baisu

Tu pats gaidys Piktas