Jurga Ivanauskaitė

na jos kaip asmenybes nelabai pazistu… reiks pasiskaitineti kur:]

ir kaip?

sapnu nubloksti man patiko, nes ten ir apie rytus. bet Placebas man visiskai nepatiko. net nebaigiau skaityt.

as jei jau nusipirkciau tai is principo skaityciau ir perskaityciau:] siaip girdejau is pazistamos, kad visai neprasta knyga. zinai kiekvienam savo visdelto…

man ir placebas nelabai patiko Nežinautiek apie ja girdejau,o kai perskaiciau truputi nusivyliau…

o bliamba…bet negqalima, reikia man paciai tuo isitikinti:]

Jurga Ivanauskaitė Placebas kodas: ISBN 9986-16-311-0 :: 386 psl. :: 2003 m. Ar kada jautėtės svetimi šiame pasaulyje? Ar kartais pagalvojate, kad gyvenate pagal kažkieno Kito sukurtą scenarijų? Ar nemanote, kad Jūsų slapčiausių minčių klausomasi? Ar Jūs naudojatės kompiuteriu, ar kompiuteris – Jumis? Ar skaitote laikraščius? Ar perjungiate TV kanalą, kai rodoma reklama? Ar reguliariai valotės dantis? Ar dažnai žiūrite į veidrodį? Ar sapnuojate košmarus? Ar vengiate piktų šunų? Ar mylite kates? Ar bandėte žudytis? Ar esate vyras? O gal – moteris? Ar visos jūsų meilės liūdnai baigiasi? Ar norite būti laimingi? Ar bijote mirties? Jei bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, tai “Placebas” –kaip tik Jums! tytoalba.lt/main.php?content=iknygos&serija=1As daugiau nei i 8 atsakiau teigiamai. tai speju knyga man tiks;D

jo,pati perskaityk,bus aisq tada Šypsenagal knyga ir gera,bet palyginus su kitomis ivanauskaites,tai si neypatinga…

kad kitu nesu skaiciusi…nelabai ka ir galiu pasakyti:]

seip nzn kodel bet man nesinori jos knygu skaityti, kazkodel jauciu kad nusivilsiu… gal ir klystu…

skaiciau ‘‘ragana ir lietu’’. gal tais laikais, kai ji buvo ishleista, tai buvo provokacine, tvirkinancio pobudzio literatura, bet siais laikais - nieko originalaus, nieko stebinancio. galbut ji prisidejo prie sexualines revoliucijos, bet dabar shi knyga moraliai pasenusi, i ja galima zvelgti tik is didesnes laiko perspektyvos. o kitu knygu dar neskaiciau. vis neprisiruosiu.

taj kai perskaitysi bus idomu suzinot dar viena nuomone apie placeba…

Mano mėgstamiausia autorė. Esu perskaičiusi “Pakalnučių metas”, “Kaip užsiauginti baimę”. Labai sužavėjo.

Viena megstamiausiu rasytoju ŠypsenaPakalnuciu metai buvo pirmasis jos veikalas,kuri perskaiciau Mirkt

hm…as ir pradejau nuo ‘pakalnuciu metu’… Mirkt

tai kad buvo jau tema apie ją

pasinaudok paieska ir pamatysi kad tos temos istrintos;]

tai zinoma, gi su laiku ir zmoniu poziuris kinta, moderneja. tai kas pries kazkiek metu atrodydavo didziausia nedorybe ir nuodeme, dabar atrodo savaime suprantamas dalykas. taip pat gali buti ir su jos ta knyga… nors per daug nenoriu gilintis, juolab kai neskaiciau

o kada sita knyga parasyta?:]

J.Ivanauskaite-viena ispudingiausiu bei mistiskiausiu Lietuveles padanges zvaigzduciu. Jos knygos tarytum uzburia,nukelia kartu su ju herojais i Niekados sali,pulsuoja pragaistinga laisve ir nesuskaiciuojamais gundymais. Jeigu butu imanoma sudievinti zemiskaji zmogu,tuomet vainikuociau ja sventaja. Kokia beribe ismintis bei dvasingumas slypi sioje asmenybeje!! Ji atspeja skaitytojo norus ir pasiduoda jiems… Taciau ne liaupsinimams cia susirinkome (beje,o kam?),tokiam zmogui nereikia pagyru,viskas eina is pacios esybes. Mano nuomone,ispudingiausia sios kurejos parasyta knygiukste buvo "Agnijos Magija"-tai tarsi ivadas i pradine mistikes kuryba. Be abejo,jokiu budu neatsilieka ir "Ragana ir lietus"(nors kazkodel slegianti knyga man pasirode), "Pragaro Sodai"(bohemaaaaaa), "Kelione i Shambala"(skaidru ir nenumaldoma). Zmoguciai,kurkime sios moteriskaites sventove(pradziai uztektu bent mini klubiuko,kuriame panasaus plauko gerbejai suseda ir bendrauja bei dirbalioja beprotiskus dalykelius paprasto zmogaus akiai )