Juokingiausia gyvenimo ISTORIJA

Kazkada, mokytojas pacitavo sakini is mano rasinio:
"Ryte, pasikabines palta subineje , nuejau i klase."

Manau, nereikia aiskinti, kokias raides netycia berasydamas sukeiciau, ir kokia buvo klases reakcija…

Trecia diena po vestuviu, mano mylima ir jauna zmona, pareishke:

  • Brangusis, mes turesime 3 vaikus.
  • Ish kur zinai??, - ispuciau akis as.
  • Jie visi gyvena pas mano motina, - atsake mano isrinktoji…

Meskines istorija primine man kita istorija apie s… Nuvaziavom mes astuntokai is vidurines i talka-bulviu kasti.Kiek kasem,kiek nekasem ir nugrybavom prie fermu.O ten graziai zalia pievele.Kazkaip visi ta pievele apejo, o viena klasioke-tiesiu taikymu ir iki juosmens i m e s l a. Jinai rekia gelbekit, o mes spoksom kaip oziai i naujus vartus ir nei vienas rankos netiesiam-m e s l a s visgi,be to ir pasimetem.Po to viena "blogiuke" atsikvosejo ir puole gelbeti.As paskolinau dali rubu persirengimui.Bet visa kelia atgal autobusas dvoke m e s l u…

nu va skaiciau skaiciau ir as nutariau parasyt savo istorija, ce gal buvo kokioj 6 klasej, acimenu matematikos mokytoja organizavo kelione i palangos lino baseina (su nakvyne), ajsku kaip ir visada pries isvaziuojant tevu susirinkimas ten isdeste viska ir ant rytojau pirmyn…
mu kagi nuvaziuojam mes ten visiems nuotaika zjb nes buvo jau ruoduo, o tipo po atviru dangum turejom maudytis, bet kaip sakant visko buna ir teko tenkintis baseinu po stogu nu ka visi isijautem visimes linksma ir pirmyn hgaudyniu zaist. ten gaudomes gaudomes ir atejo mano eile gaudyt! ziuriu tokia janesne panele is baseino ropsciasi as jai uz kojos ir "anuka cia!!", o ta tipo koja issisuko erkia ir t.t. ten mokyoja skandala pakele is visu surinko po kazkiek litu i lionine tipo vest visi is manes juokiasi o man visai nejuokinga, bet zeuriausia buvo tai kai mokytoja klausia prie visu ko as uz kojos jai griebiau, sakau pagaut norejau, o jo TAI GAL PACIUPINET? SAU PASICIUPINEK!!! nu cia buvo pikta
nu ka gi vakaras, apnakvydino kazkokiuse poilsio namusoe ar kur te ir ajna gandas tam ir tam kambary kazkas gimse svencia, nu ka su draaugeliu isiverziam o ten ta ISSUKTAKOJE ant stalo soka nu bl susinervinau…
bet tai kaip sakant juokiasi tas kas juokiasi paskutinis po tokio bairiuko ji gavo klycka issuktakoje :]]

sejp gal ir nejuokinga bet px Cha cha

Buvom mes dar maziai brolis ir as su tevais Palangoje. Tevukas su broliu zaide pliaze futbola. O prie vandens stovi bobulka: rankos-aukstyn, kojos prazergtos, ant nosies lapas uzklijuotas, pantalonchikai-uzraitoti, nu, zodziu, tvarkoj bobulka, zagara gaudo. Na, mano tevas nepaskaiciavo smugio, fau bobulkai futbola i kojas. Pataike tiesiai i sulinkimus per kelius, is uz nugaros. Ta nuo smugio bobluka plumpt ant keliu, o rankas dar vis laiko iskelus ir rekia ant musu. Na, kas mate ta vaizdeli, visi lydesi.

fainas tas gyvenimas, ir atsitinka juokingu ivykiu labai daug… visu net nepapasakosi trumpai. Stai kad ir pereita savaite, teko skristi lektuveliu… Mano dabartiniame miestelyje Belfaste kur gyvenu gyvena beveik puse miliono gyventoju, bet turi jie 2 aerouostus, apie 30 km vienas nuo kito. Skraidyti teko daznai per paskutinius 4 metus gyvenant cia, is abieju vietu, taip kad atrodo bus eilinis skrydis Šypsena atvaziuoju, kazkaip tuscia, na praejau ten metalo detektorius, paplepedamas su tikrintojais (kaip sakiau buvo tuscia, ir as dar atvykau pries gera valanda iki savo isvykimo, o cia tikrina net ieinant i aerouosta, gal girdejot api eairiu terorizma)), prieinu atsizymeti, paduodu bilieta - ir man taip mandagiai sako - zinote, BA is sio aerouosto i Birminhema neskraido… ta pacia minute supratau kad ne i ta aerouosta atvykau, nes kaip tik pries kelione uzsisakiau kitus bilietus ir isvykimas buvo is sio aerouosto… panele kuri man mandagiai bande paaiskinti kad reikia skubeti i kita aerosuosta bande nesijuokti, nes gal mate kad uzsienietis, vyrukas su panele prie metalo detektoriaus placiai issisiepe bande pasakyti kur taksi stovi… Šypsena bet as sedes i masina juokiausi garsiai dar ilgai Šypsena Šypsena
Bet kelione dar nesibaige… skrendu, pavalgem, kavos ipyle… atplesiu cukraus maiseli, sliuksteliu-ir ta akimirka pamaciau kad sliukstelejau i apelsinu sultis salia stovincias Šypsena manau mano juoka isgirdo net pilotai sedintys savo kabinoje Cha cha zvilgtelejau i zmogiuka sedinti salia, sakau ‘‘ar matei?’’ tas besijuokdamas tesugebejo pasakyti ''yes, and I like your reaction… ‘’ zodziu praplepejom linksmai, kelione neuztruko Šypsena
mmmmm hm, nesu as issiblaskes, tik kartais svajoju Aš nekaltas Šypsena Šypsena

vienu zodziu per puga vaziavom is siauliu i klaipeda per plunge ir jau visai netoli klaipedos nusprendem pasidergti kelyje su rankiniu,nes masinu nebuvo(buvo 11 val vakaro).kadangi as vairuotojas kuris megsta rankni tai padidinau greiti uztraukiau rankini ir susukau vaira.sukomes gana ilgai kol galu gale atsitrenkem i pusni ir ja persoke isvaziavom i kazkokias pievas.sedim masinoj ir juokiames kaip linksma. aisku isvaziuoti jokiu sansu. sakau eitik bahurai stumti masinos, o jie sako:
-jo kai durys atsidarys tai ir islipsim.
nu tai va teko per ;langa lipti nes sniego buvo beveik iki langu.

Mirsiu-neuzmirsiu,kaip tik gavusi teises isvaziavau pirmasyk i gatve.Bet ai gal nepasakosiu-bo isivaizduoju komentara:"baba za ruliom-smert za nami"Cha chaCha chaCha cha

gerutemergaite rašė:

Tranzavom Kaune.Susutoja naujutelis BMW, vyrukai neblogi, kalbina, sako kokie sexy jusu naguciai (priklijuoti buvo, bet labai fainas manikiuras),na parlekem mes i Klaip per 40 min, apsikeitem telefonais.

Kaip sakoma "p_zdy, no znai mieru". Taip gaunasi, kad nesustodami ir nepristabdydami 300km/h greičiu važiavot.

2 triuba - nepatikesi, bet taip: as net prisisegiau dirza (nors ir gale sedejau) + zegnojausi (visus poterius prisiminiau)

velniukste Cha cha
Na jau tikrai papuolei į Kalėdų senelio juodus sąrašus… Cha cha
Bet dar yra vilties, kad jis ne tik senas pirdyla, bet ir užuomarša…
Gal pamirš iki kitų metų?.. Aš nekaltas

Ce as irgi prisiminiau nesena nutikima.
Sedejom Mano kavineje tokiam nuosaliam kambariuki su hebryte, o salia prie kito staliuko porele burkavo. Na mes gerai pakause sedim AlusAlusAlus ir kaip tai kolega paprase kad as mobilka jam is striukes padociau (sedejau prie kabyklos), nu as acistojau , priejau prie jo striukes ir pradejau per visas kisenes jieskoti jo mobilkos. Kuiciuos kuiciuos ir pagaliau randu. Istraukiu - o ten akiniu dekle… Apakęs
Pasuku galva. Matau 4 akutes keistai ziurincias i mane. Paziuriu i kolega. Jis sedi ant savo striukes. Liežuvis

geras SantiŠypsena))Gerailiuks tavo istorijos…be to paskutinioji man primine mokkyklos laikus ir mano zadintuvaCha cha
Zodziu,kaip visiems tikriausiai buvo, pirmoji pamoka prasidedavo mokykloje 8.30h.Tas pats ir man.Na, tolokai gyvenau nuo mokyklos,o dar is ryto pavalgyt noredavau, telika paziuret tai zadintuva,kuri dedavaus prie lovos uzsistatydavau 7 val.Taip turejo buti ir ta rytaLiežuvis Bet…daznai as atsikeldavau dar anksciau, taip isejo kad as ir tada pabudau sesta.Bet ar prisisapnaves kasko buvau,ar man akys suraibuliavo kad pasiziurejes ant sienos i kabanti laikrodi, pasirode jog jau astuonios (o ant astuoniu mazoji rodiklele buvo atsukta).O jeeee…Apakęs kai sokau,pasigrebiau kuprine,greit nusiprausiau ir begom…taip greit nuskuodziau in mokykla,net nepastebejau kad zmoniu ir vaiku nera gatvese.LiežuvisAtvariau uzduses…blin,kaskas ziuriu keista…nieko nera prie sules,tuscia,ramu.Apsidziaugiau,gal sakau nebus pamoku.Na,einu i vidu…durys usdarytos!!!Nu cia dabar,galvojuŠypsena
Va tada tik paziurejau i laikrodi ant rankos!!!Apakęs…puse septyniu…Šypsena)))

namo nebevariau,laukiau kol duris atidarys ir pirmas ieisiu i mokyklaŠypsena

nors cia buvau pirmunasŠypsena)))))))))Cha cha

Ir kam aš tik perskaičiau šį "puikų" straipsnį apie eksperimentus su orgazmu ir treniruotes tas orgazmo valdymo to savo (Moteris ir Šeima "Orgazmas kartu") ? Aš nekaltas
Ir ypač šitą vietą :
Serija pratimų, padedančių suvaldyti ir atitolinti sėklos išsiveržimą. Tai neužims daug laiko, nereikės ir treniruočių salės – tiesiog kiekvieną laisvesnę minutę mylimasis turi įtempti ir atpalaiduoti išangės raumenis. Mankštintis galima bet kur: namuose, laukiant autobuso ar per nuobodų susirinkimą. Kodėl reikia mankštinti būtent išangės raumenis? Todėl, kad jie priklauso tai raumenų grupei, kuri “aptarnauja” lytinius organus ir yra susiję su orgazmą reguliuojančiais nervais. Taip pat verta žinoti, kad orgazmo metu vyrų išeinamosios angos raumenys susitraukia 10-20 kartų. Kuo susitraukimai stipresni, tuo didesnis pasitenkinimas.

Stovėjau gi stotelėje, belaukdamas autobuso, po ką tik pasibaigusio Naujametinio GRAND TŪSO … Čia ir prisiminiau va šį straipsnelį puikų ! Mirkt Vieta buvo ideali toms treniruotėms… Ir ten autobuso laukimą kažkas minėjo… Mirkt
Na pabandžiau sutraukti ir atpalaiduoti raumenukus išangės, kaip siūlė straipsnis … Gal maistas tas skanus ir taip gausiai suvirškintas, nebuvo reikiamos kondicijos ir konsistensijos, kad man ten darant jau trečią atpalaidavimą raumens, įvyko persileidimas kažkoks ir gausus pliurpt ir į šliūbines tas mano kelnes… Ojej, ojej ! ApakęsApakęsApakęs Ir sulaikyti net nespėjau !
Vienžo - prikroviau pilnas kelnes ir apsidirbau kaip kūdikis ! Taip ir parvažiavau autobusu namo va visas smirdintis ir išsistepliojęs iki kojinių ! Malonumo jokio…
Užtat autobuse aplink mane tai vietos buvo nemažai : keleiviai stengėsi susiburti draugiškai į tolimiausią galą, jei gaila buvo praskylinto talono, kad ankščiau laiko išlipti nereiktų… Mirkt
Ir eisena ta mano, žirgliojant į namus, įgavo judesių va įvairovę nematytą ! Žingsniukai smulkūs, gerai pasveri, apgalvoti…
Net vaikas, einantis iš galo, kažkodėl paklausė netikėtai čia manęs :
Dėdule, ar nebūsi prisidirbęs kartais, a ?
Gėda prisiminti to pienburnio orakulo žodžius. Cha cha
O metai taip gražiai va buvo prasidėję…
Jaučiu dabar suši.kti buz man visi 2002-ieji…

Vieną kartą, kai buvo kokie 10 metų, įvyko graudžiai juokinga istorija. Aišku, norint galima įžvelgti ir kokį nors moralą, pavyzdžiui, jei artimas tavo nori į tualetą ir tu jam gali padėti, neatsisakyk. Nes gali būti, kad tavo nenoras padėti atsigręš prieš tave patį. O buvo taip. Atostogavome Šventojoje - jūra, smėlio pilys, saulė ir t.t. Taip pat ir viešųjų tualetų trūkumas. O dar mano jaunesnioji sesutė visai nelaiku užsimano didelio ir tėvai paprašo "klausyk, Mineralke, gal galėtum ją palydėti, ką?". Artimiausias tulikas už kokio 100km, ir burbėdamas pradedu ilgą kelionę. Kuo toliau einam, tuo akivaizdžiau darosi, kad man irgi bus ne pro šalį pasinaudoti patogumais. Laikui bėgant poreikis vis stiprėja kol galų gale pasileidžiu ristele, nes viduriuose prasidėjo pakankamai audringa rekacija. Sesutė atisliko, bet man jau buvo tas pats, noras virto desperacija o galų gale ir panika, kai pajutau, kad kiekvienas žingsnis gali būti lemiamas. Ir nespėjau atbėgti. Gerai, jei dar būčiau padaręs kietai. Ne, nubėgo per visas kojas iki pat pėdų. Papūdimys sausakimšas, šviečia saulė, žaidžia vaikai, o aš stoviu kopų papėdėje visas apsi… Nebuvo kas daryti, todėl užsimerkiau, ir tiesiu taikymu į jūrą. Gerai, kad ant nieko neužlipau. Tiesa, kai nusiploviau visą kaką ir apsižvalgiau, pastebėjau, kad viena teta stovi pakrantėje ir žiūri į mane tokiu abejojančiu žvilgsniu. Į vandenį ji savo bamblio kažkodėl nevedė. Pas tėvus grįžau vandeniu, į krantą išlipti pabijojau. Sesutė, pakliuvusi į ekstremalią situaciją, viską padarė teisingai ir netgi savarankiškai sugrįžo.

Aj, bala nematė… Šypsena

Eh, taip norejosi kokia "zbitke" parasyti ir prisiminiau:
dar buvau mergyte kokiu 5 metu ir leidau savo dieneles pas senelius kaime. Ko tik ten nepasitaiko - viena kart senelis pribaliavojo ir uzmigo pievoj prie biciu (buvo vasara). O as emiau ir uz kelniu prikisau dilgelyciu. Nuo tada turbut seneliui radikulito nebebuvo (dilgelytes gydo nuo jo), bet visi gerai sita prisimena. Mirkt

Dar, kai tevai gyveno bendrabuty, o as buvau visai mazyte. Sako mama, kad visada budavo triuksmas. Tik staiga - itartinai tylu: pasirodo vaikas isejo i koridoriu ir paiso visu ilgiu koridoriaus sienas - matosi is karto polinkis i mena, bet taip ir nesirealizavo i tai. Eh… :I

prisiminiau ir as.neatsimenu kiek man metu buvo,bet i mokykla dar nejau.Tetis su draugais vaziavo i Palanga ir mane pasieme.Sedim visi ant smeliuko,as zaidziu …ir uzsimaniau rimtesnio reikaliuko.pati sau viena mastau,kaip dabar teciui pasakyt,nes jis ten su draugais,visi girdes ko noriu.kai jau stipriau uzsimaniau,pradejau sukt galva,kaip graziau sakosi,ar noriu kaku ar sikti.Po kurio laiko svarstymu nusprendziau,kad sikti graziau yra.Nu priejus taip ir drebiau,nes jau baisiai norejau,tai dar ir su strioku tokiu.Va Jezau,kaip visi pradejo zvengt,o man geda.tetis dar pradejo aiskint,kad kaku reikia sakyt.Aš nekaltasPo to ilgai buvo geda tiems tecio draugams i akis pasiziuret.

Viena karta diedukui pasidare bloga ir jis priveme i dubeneli.Pasistate salia lovos .Nakti uzsinorejo gerti ir saukia bobute ,kad si paduotu vandens .Bobute lipo is lovos ir koja imerke tiesiog i dubeni su dieduko vemalais-Cha-cha -cha!

Jo, su sijonais reikia mokėti. Tai vyrams neįkandamas menas Kietas