Juokingiausia gyvenimo ISTORIJA

Juokingiausia gyvenimo ISTORIJA

Buvo pora nutikimo ir mano gyvenimely…

  1. Pries kokiu 8 metelius su tevais keliavome i Slovakija. KAzkokiam priemiesty sustojame isipilti benzo. As tuo tarpu neriu i parduotuve kazko ten nusipirkti. Na apsiperku as pagaliau islekiu is parduotuves, ziuriu - tevai dar pilasi benza, tai nulekiu iki koloneles, isedu i masina ir besikrapstydama maiselyje, kad kalbu kazka tevams, kad pasakoju. O kai pakeliau galva pamaciau, kad i mane ziuri du nustebe vaikinai, o dar vienas salia masinos stovi Cha cha Zandikaulis iki bambos atvipo. Geriau apsidairius pamaciau ir kvatojancius tevus… Sokau is masinos ne zodzio neislemenusi ir nuskuodiziau pas juos. Pasirodo, jog jie prisipyle benzo pavaziavo nuosaliau, nes atvaziavo tie vaikinai, o musu ir ju mazdos beveik tokios pat…

  2. O pries 4 m. su grupiokem sventem sulej gimdieni. Po jo su visais indais nuejom i Frota pasedeti Taurė. NA po pasedejimo lipam zemyn nuo pat virsaus, as nesu didele skruzdelyno lekste ir nieko nematau po kojom. Laiptai ten siauri ir status (kas buvo zino), tai kaip susipyne man kojos, kaip kritau ant uzpakalio tai ir nudardejau iki pat apacios lekste laikydama virs galvos (kad nesudauzyt, ir nesudauziau). Apacioj sedziu ir juokiuosi, uzpakali skauda - atsikelt negaliu, visi zmones ziuri ir zvengia, ir man juokinga ir geda tuo pat metu. Šypsena Dar ilgai nesilankiau Forte bijojau, kad barmenas mane prisimins…

Tai tiek tu linksmu istoriju. Na o Jusu istorijos tikrai geros. Sedziu viena ir juokiuosi… Fantastika

Kartais bunu gerokai issiblaskiusi-per tai isiveliu i visokias istorijas.Dar tarybiniais laikais budama paaugle nusprendziau nusipirkti bulkute su mesa.Ziuriu prie kioskelio keli zmones,stumdosi, spokso, bet nieko neperka.As ramiai priejau, pasakiau: man 2 bulkutes su mesa ir grizau pas drauge.O ta isputusi akis sako-taigi ten eile stovejo-o tu paemei ir nusipirkai Cha cha Pasirodo pensininkai prie kiosko taip apsalo nuo mano neregeto izulumo, kad nesugebejo nieko issteneti pries Liežuvis
Kitas atvejis-visu pirma man reikia akinuku, kuriu ilga laika purciausi, o antra dazniausiai einu taip isigilinusi i save, kad pazistami buve nebuve.Pussesere atsistojo mano kelyje taip, kad eidama ja uzkliudyciau.As ramiai apejau netiketa kliuti-ir Cha cha nudroziau toliau

100-oji linksma istorija nutiko man Hyper Maxima bazėj prie Gariūnų … Snigo stipriai, o aš ten prisipirkęs produktų pilną vežimėlį sukroviau bagažnikan mašinos… Bekraudamas prisiminiau, kad dar higieninių paketų nusipirkti pamiršau … Į batus gerus čia žieminius deduosi, nes kvapą sugeria gerai ir pačią drėgmę ! Mirkt
Nuėjau nusipirkti, grįžtu,- a mašinos mano tai nebėr ! Apakęs
Ot strioko apturėjau ! Mėtausi, kaip durnas, šen bei ten ir surandu mašiną netikėtai ir kitoj vietoje visai !Apakęs Paskiau prisiminiau, kad ten aš ir buvau gi ją pastatęs nuo pat pradžių ! Bagažniką tai tuščią jau radau, kai nudžiugęs dirstelėjau tą mašiną suradęs savo ! Ojej !

Tai va. Būsiu tuos gausius produktus svetimon mašinon ir sukrovęs, ajazaw ! Ir nutik tu man gi šiteip, kad raktas atitiktų tos svetimos mašinos… Taip ir likau tiktai su įklotų paketais rankose…
Beje, ir užsibūt tenai ilgiau neteko, kadangi belakstydamas po tas eiles mašinų, buvau paskambinęs policijon, kad mašiną nuvarė mano ką tik !

Ex, gaila nemačiau tos feiso rožos to savininko anos mašinos, kai jis pradarė bagažinę … O jeigu nepradarė jos ilgai ? Ten spėriai gendančių produktų buvo nemažai… Nebent tam šaltyje mašiną laikė/o, tai kaip kokiam va šaldytuve … Mirkt

Karta vasara nulekem savaitgaliui mes su draugais prie Daugu ezero.
Pasistateme palapines, kepeme saslykeli, alus liejosi laisvai - na zodziu, ti*as neaktyvus poilsis gamtoje.
O prie musu isikure chebryte is pakaunes. Jie ten gerokai pasivaisino, na, zinote, kaip kaime geriama… Ryte, vos tik atsibudes, vienas is ju, pravarde Ezeras, dar nevisiskai prasiblaives nutare su pripauciamu ciuziniu paplaukioti ezere. Na, jis ten beplaukiodamas uzmigo, ir galbut miegodamas vertesi ant sono, ar panasiai, bet faktas tas, kad ikrito jis i vandeni. Kaip nekeista, gelbetojai greitai sureagavo, vienas ju greitai nuplauke ir istrauke skestantiji. Sis jau buvo gerokai vandenelio pageres, tad pradejo jam dirbtini kvepavima daryti. Tuo metu anas atsibudo ir kad des gelbetojui i snuki saukdamas "B
, gai**, as tau dar pasilaizysiu"…
Va taip va buna, o zmogus juk tik padeti norejo.

nuotaika nereali paskaicius istorijasŠypsena

man tai vis dukra ka nors nutaisoŠypsena
tai va,nusivedu as ja i turgeli(jai 3 metukai)kazka ziurineju
o ji taip zyzia ir praso kad pakelciau parodyciau,na as ja paemiau ir pasodinau ant prekystalio ji taip matashkuoja kojom …stebi visus.
prieina moterishke tokia nemenka ir krutine jos OHO…Cha chair per mano mazaja stengiasi paziuret …mazoji isishiepeCha cha griebe jai uz krutines ir sushuko PAPAI…
sakau:oi atsiprasau poniaCha cha

iš mokyklos…
buvau gana gera mokinė ir gana pavyzdinga (nors pora kartų trimestre už elgesį esu ir ketvertų turėjusi Cha cha), bet padūkusi jau ir tada buvau… ir tarp suolų gaudynių žaisdavom… Taigi lekiu aš… kažką vejuosi ar pati bėgu… o vienas trejetukininkas (na žodžiu - truputį padauža) man pakiša "padnoškę"… irrrrr … čiuožiu gal kokį metrą tarp eilių aš visu ūgiu… Cha cha na man tada tai buvo baisiai pikta ir gėda… Piktas aišku, kiti skaniai kvatojos Cha cha
O su tuo klasioku dar po kelių metų susitikę ir prisiminę juokėmės Šypsena

eixo, gal Tu dėl šios priežasteis troleibusų nepakenti? Cha chaCha chaCha cha

Nu esu Apakęs visai ne girti…Aš nekaltas
Tai reikėtų vadinti: draugas veda "sužeistą" draugą
Cha chaCha chaCha cha

Eixo, as kaip visada megstu konkretuma.Kuo tas draugas "suzeistas"? Ar tai degtines kamsciais, ar aukojosi del ko nors gerdamas per prievarta kaip "nuodus"? Liežuvis

Kas tau sakė kad aš troleibusų nekenčiu ApakęsApakęs
aš tiesiog kokius 7 metus juose nebuvau įlipes,
o kad jie yra tai man nei šilta nei šalta…Liežuvis

tai gal važiuojam pasivažinėti troleibusais? Cha cha

dar viena atsiminiau,bet tokia jau nelaimingaCha cha
tai va turejau zieminius batus placia ir auksta pakulne,
ir nuvaziuojam mes su vyru i statybiniu prekiu parduotuve
uzlipam i antra auksta …ten toki sukti mediniai laiptai
kazka nusipirkom ir lekiam skubinam namo jis prieki manes
tais laiptais nusuoliavo ir as gi neatsiliksiu nuo jo
man,kazkaip pakrypo koja ir nuo pacio virshaus kuliais nusiritau
prabudau nesuprantu kas darosiCha cha
o jis ,kad juokiasi, man is skausmo asaros,bet i ji pasiziurejus irgi juokios,ir dabar,akip nuvaziuoju i ta parduotuvesakau sau ramiai ramiai
neskubekŠypsena

Ginger rašė:

Andresito rašė:

Rėjytė rašė:

I JAV isvaziuoji?

Aga, pas Makawelli Cha chaCha chaCha cha

Alus2Andresito GeraiGeraiGerai

Gėlės2Narute
Ne pas Makavikėlį?Apakęs Gaila…Aš nekaltas Perduočiau siuntinį su dantų pasta ir neuro arbatyte.Cha cha

Vienu metu darboviete buvo isnuomavusi baseine takeli.Tai vakarais mes ten paplaukiodavom ir dar pirtelej pasededavom.Nusipirkau kazkoki vientisa maudymosi kostiumeli ir atlekiau viena vakara.Pasikaitinau pirtelej,po to puoliau atsigaivinti i baseina.Vel-i pirtele.Ziuriu,kazko keistai visi i mane paspokso,o vyriskiai tai paskui mane tik plaukia,tik plaukia.Na,galvoju,kas cia jiems pasidare.Kazkas ne taip.Bet lyg niekur nieko toliau pasiplaukiojau ir islekiau namo.Na,galvoju,vis delto reikia pasiziureti,kas ten tokio buvo.Uzsidedu maudymke,ilendu i dusa,pasiziuriu i veidrodi…JezauMa…Net ausu galiukai israudoApakęs…Ogi tas kostiumelis,parazitas,nuo vandens visas visas iki plaukeliu persimatoCha cha

Linksma istorija per vestuves yra nutikusi vienam mano draugui, bicui be kompleksu…
Buvo jis tose vestuvese pabroliu . Nors vyras tikrai drutas ir nemazai pakeliantis , bet kazkuriuo metu (atsigules i lova su pamerge )eme ir aptingo.Labai uzsinorejo kakoti.O buvo ziema - salta .Toliau cituoju beveik pazodziui :" Zinai Teisingas (na ,realiai vardu be abejo vadino),pajutau ,kad kietai eis , pasukau uzpakali nuo lovos ir pavariau.Blinkt … ,kaip svino luitai, ant grindu nukrito gabalai s u d o.Pamerge paselo - Kas ten ? Kas ten darosi ? Isgirdo pasirodo bestija .Greit uzdege sviesa ir pamaciusi pabrolio "navarotus" pradejo nesavu balsu saukti savo broli - Valera! , Valera! paimk is cia sita idiota!!!"Na , atleke pasiurpes Valera , bet , kadangi su mano draugu buvo neblogai pazistamas , tai dideliu pretenziju nekele , tik paprase sutvarkyti kambari.Cituoju toliau :"Tada Teisingas , susiradau kazkoki celofanini maiseli , koja paridenau i ji sudus ,praveriau duris ir k-a-a-a-d sviedziau toliau sita bruda. Ir isivaizduok koks ryte buvo mano nustebimas , kai visa tai , visu vestuvininku akivaizdoje ,kabojo ant issikerojusios obels , kuri augo prie pat duru , bet praeita nakti deje as jos nepastebejau…"
Kai draugas pasakojo man sia vestuvine istorija (Jus neisivaizduojate kaip tai skambejo gyvai !), man paciam prireike i WC , nes vos neapsisiusiojau is juoko .O Jums nejuokinga ?

Niu ir aš papasakosiu istorijas kelias iš savo to gyvenimo .

Buvau pabaigęs pirmą klasę.Atostogavom su tėvais , kaip visuomet , Palangoje kas vasarą …Buvo karšta graži diena prie jūros . Na o žmonių kaip silkių bačkoj prie tilto Palangos , vaje kas darės .A šurmulys ten koks gi buvo . Kapsčiaus po smėlį, neprivatizuoto žemės lopo. Staiga kažkas man įtapojo į mano ką tik iškeptą bulkutę smėlio. Pakeliu akis - o ten diedukas toooks šiaudine kaimietiška skrybėle , toč toč kaip mano senelio kaime , kad varo čia link jūros, na nežiūrėdamas po kojomBlogai. Turbūt jūrą jis pamatė pirmą kart , kad taip ten varė spėriai per mano smėlio babkes keptas .

Dabar stebiu aš Tą jau niekadėją senąBlogai. O jis sustojo likus kokiai 10 metrų iki jūros . Keistokas gan , nes karšta , o jis dar su kostiumu kažkokiu tamsiu , matyt tik ką atvykęs ir naujokas , vis dairos jūros link , čia pakerėtas reginio gražaus… Pradėjo rengtis… Nusiėmė gi švarką ir marškinius , tik maikę pasiliko… Nusimovė kelnes ir davai link jūros eit patenkintas , nes maudytis ar pabraidyt gi noris pirmą kart…Mirkt. Vat čia pritilo publika kažko visa ir visas šurmulys aprimo palaipsniui kažko… O jis vis eina išsišiepęs ir besidžiaugdamas ta jūra Gerai. Na žiūrau žiūrau - OGI PLIKAS JIS TEN VISAI KAŽKO ! ! ! Tik maikė gan trumpa ir kabo čia ant jo bei ta šiaudinė skrybėlė galvutę seną dengia ! Vajeee ! Apakęs
O eina jis gan drąsiai ir ryžtingai , nejausdamas sarmatos… IR PUBLIKA APILNK GI PATIKĖT NEGALI TUO KĄ MATO ! Toookią sūbinę kaimietišką čia veizi , loook’ina Šypsena. O vaizdas dar iš priekioGerai koooks ? Šypsena. O jis sau marširuoja po tą vandenėlį jūros gaivų įsibridęs, xot bi čto! Šypsena Aplinkui tik kuždas ir krizena tyliai tyliai , nusčiuvę nekurie Šypsena. Ir TAIP gal kokį penketą minučių…
Staiga , turbūt sudirba tam diedukui kažkokie refleksai pavėluoti ir jis pajunta , kad be trauzų marširuoja čia taip drąsiai tarp Tų silkių ir visų ! O gal prisiminė, kad boba išvažiuojant , pamiršo trauzus jam apvilk , o gal jis pats kažką sumaišė besirengdamas ryte… Gal gal… BET ČIA JIS PERSIMAINO BAISAI: NELIEKA RYŽTO IR DRĄSOS ! TIK STAIGIAI UŽTRAUKIA SKRYBĖLĘ IKI PAT AKIŲ (gal kas nematė) IR STVERIA MAIKĘ SAVO , VISAIP TEN TEMPDAMAS ŽEMYN ŽEMYN LINK KELIŲ - JUK REIKIA DAR PAREITI SAUGIAI IKI PUNKTO SAVO , KUR LIEKANOS DRABUŽIŲ PALIKTOS !
Matau : toookiais mažais decimetrinias žingsniukais (kaip prisiš.ikęs) tipena link drabužėlių krūvos… Niu tas vaizdelis tai iš koto verčia (išpradžių drąsa šiaudinė , erelis , o paskui bailus kiškelis trumpamaikis)- išsišiepiau ir aš gerokai, išvydęs kaip žmogus pasikeitė čia kapitaliai … Ir ėjo jis gi atgalios , kaip nieks dar ir nebūtų matęs jo KĄ TIK pliko ir gan pakankamai ilgai… Visi nuduoda : nieko nieko… Mirkt
Išdūmė greitai jis iš to pajūrinio silkyno su įspūdžiais nepakartojamais visais , kurie jam liko manau ilgam igam daugiau nuo galo pliko , nei nuo tos jūros čia žavios, sūrios…Šypsena

Vasara prie ežero ,toks lieptelis į ežerą , iš siaurų lentelių ,kai kurių nėra aišku ,akyčių vartymas , vandens taškymas , žingsnis liepteliu atgal ir mano koja visai neplona toj siauroj angoj , iki galo . Juokas pro ašaras ,bet koją reikėjo gydyti , nukentėjo raumenukai Šypsena
O mane tai rovė kaip ropę Cha cha

Prisiminiau vieną iš vaikystės .Šventoji ,naktis po šokių ,mūsų daug , visi kaži ko alkani pasidarė . Kažkuris tai dieną matė pakabintą žuvį ,pirmo aukšto balkone .Einam žuvies ,dziadas su švipuku mašiną saugo , ir visiem pro šaly einantiem švilpia , įdomu kada miega ?suradom tą balkoną , vietoj žuvies kojinės kaba , bet šalia kibire džiovinta duona , ale skani buvo Liežuvis

Šaunuolė, Esu! Gerai Svarbiausia tokioje situacijoje išlaikyti rimtą veidą ir neišsiduoti, kad pasijutai nejaukiai… Cha cha
Kas atrodo tau puikiai pavyko… Mirkt

Niu Alyva-atrodo tik mudviem nutinka juokingos istorijos.Visi kiti tokie solidus ir rimti,kad net ant ledo nekrenta ir nepaslysta…nes nesolidu Liežuvis