Juokingi juokavimai

Remigis, yra super softas ant telefono “AdGuard Pro” Gerai Gerai Gerai keli metai jau turiu, tiesa nusipirkau mokamą, bet lyg ir free versija yra

vabalaz Apkabinimas nors nesu bmw fanas - bet tirkai *pimp…*ova Juokiasip.s. nors gal ir esu Nekaltas ant er6GT taupau Drovus

Auri - bandymas tai tau nieko neparodys, kai pradėsi eksploatuot tada ir prasidės nuotykiai. Mano f-pace tai nu nx buvo… per pusmetį praktiškai visas perrinktas Cha chaO dėl “verta” - tai kas prisipažins, kad šūdą nusipirko? Juokiasi

Suomi, kiek dar liko taupyt? Cha cha

Tiesa, ka tu bbi suomi taupai? Vakar dirbau, tai jaunuolis pasakojo, kad po 2metu padirbes pas mus, jau turi 6 paskolas Juokiasi Žliumbia sakau jam, jei buč tavo tevas, tai nedelsiant atpyzdinčiau zdaravai Cha cha

dr - visa suma -50eur Cha cha

Manau nuvertejimas didesnis ir greitesnis procesas bus nei taupymas Cha cha kai kainuos kokius 5k ims Taip Cha cha ir sakys,kad sutaupiau Cha cha

Huntero, noretum Cha cha 500e Taip

dr002 aišku kiek…15 metų ir … 2015 užstartavo prekyba…tai nuo 30 uju jau galima bus pradėti stebėti autopliusą Juokiasimanau ~15 000 reiks pririnkti…dabar jau esu 10 euru atidėjęs Cha chamjo…6 paskolos yra rimta… edit: bytwa Cha cha

Fuj, žiaurus tu, bet iš dalies ir teisingas. Cha cha Gerai

Tai laukia sausio menesio, algas kilstels, sake ims dar, nes dabar truksta pajamu Juokiasi moca ims Girtas

Fujima, kaip tu ta f-pace nupirkai? mane nusivylimas uzpludo tik uz vairo acisedus. tikejaus kad bus “shyk i blesk” bet nebuvo. gal perdideli lukesciai buvo

Kaip per Nasa Rasa sake, kiekvienas banginis gali nusipirkti 6GT, tereikia tik susimest po 200€ Cha cha

Auri, kokį jagą testavaisi, XF?

Suomi - 5x pervertinau tavo atidejinius uz 6gt-dsg-turbo pirkini Cha cha

Vycia - tai gal už 2ltr dyzelio vairo sėdėjai Šypsena pas mane 3litris buvo dar komplektacija svarbi, nes jie visiškai pliki būna, tai reik ten nuo dūšios pakomplektuot ir tada jau ok būna Cha chaBūčiau pasilikęs jei nebūtų servise pastoviai Nekaltas

huinia…minimalke pakels nuo sausio is karto bus 40 Juokiasi

Robi, joa, XFą. Šypsena

3-litris.vaziavo tai jis normaliai, tik nepatiko man jo salonas,pigokos medziagos. ir kas labai erzino tai priekine stoike abile kokio storumo - labai ribojo matomuma