Juokingi juokavimai

Šiame etape man Q7 tinkamesnis buvo, o po to gal ir RR kažkada bus. Cha cha Tikiuosi. Cha cha

Supratau GeraiAnt RR reik drąsos daug turėt Cha cha Nors, gal dabar viskas su jais ok Cha cha

RR - jei esi pedantas, tai turėsi nuotykių Cha chaInchcape salone net stovintys RR su kreivais bagažinės dangčiais Juokiasi

SUOMI, aš maniau čia jau visi žino, tik aš vienas dar nesusekiau ką reiškia Cha cha jau atsakė, t.y. audi yra xujova mašina. facebooke man atrodo ir grupė sukurta yra Cha cha

Auri, neimk RR’o nes su tavo jautrumu visokiem krebzdesiam ir “zazoram” tai greit prazilsi Juokiasi

Žinau, na bet reikia palikti kažkokią siekiamybę. Cha cha

Tiesa, sako, kad RR faceliftas visai nieko pataisė nekuriuos momentus. Šypsena

Ogiz, ilgai dar p!sies su ta skuoda? Cha chabandyk cia kreiptis, manau tikrai pripades. Taipskelbiu.lt/skelbimai/ivairaus-metalo-lauzo-supirkimas-3174 8105.html

tai kas iš to, kai kreivarankiai renka Juokiasi inchcape servisas irgi nekažką…

Jei kas girdėjo kas turi pardavimui Signumo 2,2 92kw kuro siurblį duokite žinoti, dėkojame Šypsena

Ne, ne viskas ten taip blogai su RR. Važinėjau, patiko, nėra ten super didelių prasileidimų pastaruoju metu, mano akimis. Cha cha Gal po truputį gerina kokybę. Cha cha

Auri pas mus atvaro nuliovus is salono. Vis reik kazka pataisyt: tai moldinga priklijuot, tai tarpus sureguliuot… buvo pora Discoveriu (to pacio lizdo pauksciai Cha cha),kad per priekini stikla vanduo lasejo i salona. Vienam dar neregistruotam RR nesenai keitem bagazines dangti, nes vidines konstrukcijoj nesuvirinto buvo ir barskejo. Dirbau su zmogum kuris pries tai RR servisui vadovavo, sake grantinis - kosmaras.recallu be skaiciaus ir pas juos tokia sistema kad jeigu nors vienas recallas outstanding jie nedaro dileriui apmokejimo. Sake masina isvaziuoja, o jai vaziuojant pro vartus recalla ant jos vino sistema pakabina. o diddzioji dauguma recallu tai visokie barskesiai ir snabzdesiai. jagai tipo tas pac

kurwa kas čia su banga nutiko, kad adblockeris nebeblokuoja reklamos? Piktas

blokuoja kaip blokaves

Aš iš kelių savininkų vis prisiklausau bajerių apie jų RR. Bet pokalbis visada užsibaigia teze “bet jis to vertas”. Cha cha Cha cha

Vycia, ar gerai supratau, kad atvaro RR į servisą, padaro garantinius, už kuriuos turi dyleris/servisas gauti pinigus, o po trumpo laiko pastato naują recall ir kol to naujo nepadarai, negauni apmokėjimo ir už praeitus darbus? Cha cha Jei taip, tai indai neblogą schemutę turi. Cha chaMano bandytas Jagas prieš perkant 5er buvo super tylus. Net pakaba būdama gan standi buvo tylesnė už vokiečių. Šiaip, visai man patiko tas Jagas. Gerai

ai va atnaujinau adblockerį, nes labai senas buvo ir viskas ok jau. Remigis, parašysiu tuoj PM

Mano Adblokeris tai FB ant Safario blokavo. Cha cha

android.

Auri, jo butent tokia sitema indai isrado Cha cha Jeigu issiunti saskaita uz recalla, o ant tos masinos vino kabo kitas recallas nemoka Špyga