Juodos pagirios... reikia vaistu... :I

Juodos pagirios… reikia vaistu… :I

Zodziu, mirstu nuo galvos skausmo, judet galiu tik labai letai, akys vaizdo nefokusuoja…
Aspirina kazkur pateriojau.
Gal galetumet surasyt savo zinomus liaudies isminties perlus apie sitos ligos gydyma?
Ateiciai noreciau turet…
daugiau alternatyvu… besaikiam mineralinio vandens gerimui…

Galu gale ne man vienam taip buna… gal dar kam prireix…

O gal jau buvo tokia tema kur?

Liaudies patarle sako: kuo susirgai tuo ir gydykis. Pabandyk taurele snapso ikalt ar alaus bokaliuka. Jei tas nepadeda, tai nusipirk vaistinej priemoniu nuo atsipagiriojimo. O geriausias vaistas, bent man tai laikas, guli koki pusdieni ir viskas pradeda po truputi svieseti.

man tai pavalgius gausiai palengveja… o shiaip - miegas, miegas,miegas…
jei jau kentet negali - kviesk brigada, pastatys lasheline…Mirkt

Eik į vokiečių gatvę ir įkalk dar kokius 4Alus, atsigausi iškartGerai, tik paskui skubiai viniok i taxi ir miegot, ba kitaip rytoj gali būt dar Šikšnosparnis nei šiandien

Alus vartot teisingai sako-tik pries miega…
bo taip nuima pochmiela kokia valandai-o paskui dar ****iniau…
arba kitas variantas - smeigt iki galo…Cha chaCha cha

nu gerewsia neprisiryt kajp kewlei…
ale gi visko buna. :}}

ash megstu tokius vaistukus virshkinimui skatinti pavartot. “MEZIM FORTE” vadinasi.
tikrai geri Gerai
girdejau dar yra tokie “DETOXIL” ar pan. bet dar nebandzheu

Liaudies ismintis sako: nuo ko susirgai, tuo ir gydykis… O liaudis niekad nemeluoja Gerai

I gazuota vandeni isspausk citrina, gerimas slykstokas (bent man) bet truputi prasklaido pagirias

Šikšnosparnis What you need is: 10Taurė and 15 Alus kai tai padarysi isvis uzmirsi kad tau kazka skaudejo!!! Šikšnosparnis

Aga 50% patarimu: prisismeigt dar karta. Cha cha Ta ir as zinau. Ir butu tokia problema sestadienio ryta, tai ne akim nemirktelciau (jos rytais ir taip nemirksi) ir kai vozciau 2 po 50 ir toliau i trasa…

… bet ka daryt, jei ant ryto i darba?.. Liūdna