Juoda ant balto

edai, nors ir iš žmonos perki Taip

aš 4 metus važinėjau Cha cha nu ir prigavo, deja.

Tai perki kokį Jeep už 1.6k ir susimoki kokius 300€ Apkabinimas O po to dar sugalvos, kad reikia mokėti kas metus ta pati. Juokiasi

Nu, o jei dar kaladėles kokias reikės tam Jeep pasikeisti - išvis pasaulio pabaiga. Cha cha

Pirks dėvėtas Taip

Edai, sakai jei laaabai nori to Jeep, tai del 300eur pirksi jarusa? Tiksliau del 200eur? NekaltasAertai, blia vel ten Cha cha

Beje TA lapo keitimas jau ne 2 o 5 EUR.

nesuprantu, kam visokie ta lapai, draudmo lapai ir pan informacinio technologijų amžiuje? čia pasityčiojimas iš žmonių.

Realiai bbz. Ant TA lapo yra mašinos vin kodas, ant dokumentu taip pat.

dr, Su mintimi, kad tai gali tapti metiniu mokesčiu tai gerai pagalvočiau. Nekaltas

Edai, apie ka galvotum, imant LV 330d metinis mokestis ~120eur, tipo pagalvotum, kad geriau sest i corola ir moket 50eur? Apkabinimas

Rapli, tai gali nesivežioti, kaip tau patogiau - ar kad 20 min. tikrins sistemose, ar per min. patikrina lapus ir laisvas? Technologijos ne visada efektyvina, jei jos senos, kaip pvz. ar prastai išdirbtos. Cha cha Aišku, gali prisidėti prie efektyvinimo mažiau mokesčių nusukdamas. Cha cha

o kiek dažnai jus stabdo, kad čia sukti galvą dėl dokų vežiojimosi? JuokiasiAš jokių dokumentų apart teisių nesivežioju, bet ir stabdė turbūt prieš 10metų paskutinį kartą Laimingaso šiaip tai susifotkink dokus ir nereiks vežiotis…

Asmeniskai pas mane teises, TA lapas ir draudimas masinoje, dokumentai bbž kazkur namuose guli. Kiek stabde, tai jokiu dokumentu neprašo, tik triuba nuotoliniu prasipust Cha chaMan tik jobnutas registravimo mechanizmas. Kad priregint reikia praeit TA, jei eini is 1 karto ok, bet jei is antro, tai pagal taisykles darant jpmat kiek ant traluko kilnot reiketu masina.

šiais metais dokų prašė belekiek kartų, nes jiems taip lengviausia postuose nustatyt gyvenamą vietą pasirodė Šypsena

Postai atskira tema, bet nieko daugiau apart teisių ir RC išrašų nei karto nereikėjo rodyt Laimingas

Auri, aš pasipiktines ne todėl, kad žmogus vežiojasi norėdamas sutaupyti laiko, jei jį sustabdo. Aš pasipiktines, kad mūsarui trunka 20min patikrinti ar auto CAD ir TA. Man, neturinčiam įgūdžių ir prisijungimo prie spec sistemų truktų nuo duomenų surinkimo iki suvedimo į sistemą, max 3 minutes. O šiaip jau, didžioji dauguma policijos automobilių yra išmanūs ir skanuoja automatiškai tuos duomenis.

dr002™, užsipildai leidimą nuvykti į TA per online. Anksčiau buvo lyg 3 EUR. Aišku, Mašina turi būt drausta.

Dr, nereikia jokio TA lapo keisti…

kupe, kaip nereikia? praeini TA raudonais nr., tada registruoji, krauni LT numerius, ir turi i TA atgal, kad tech popiergali isduotu kita. nu bent tokia ceremonija buvo, kiek pamenu, kai amerikona reginau.