Juoda ant balto

RegistravimA ir registracijos…du mokesciai Valio

ai jo vienas registracijos kitas uz registravimo paslauga Juokiasi

Akrapas iš mėlynų triūbų matosi. Cha cha

Akrapovičius ~3.5kg, stock 10+kg. Nuvarysiu pažiūrėt ar be remap’o atgal į stock praeis CO2 ar visgi teks stock map’ą rašyt Nekaltas

O katolikus pajungus nepradės ECU išvis šaudyti klaidas?

Plia, tiksliai, manęs irgi laukia TA. Paskutinį kart dėl garso tik iš trečio karto praėjau Cha cha ir taip iš kontrolieriaus išraiškos supratau, kad vistiek neatitiko normų Cha cha vėl reiks kišt vatas visokias į glušą

buvau užvedęs su stock, tai nemetė jokių klaidų ŠypsenaVabalaz - kiek db? ant mano nesugebėjo rasti gamyklinio lipduko kur nurodo leistinus db, tai vadovavosi kažkokiais bendrais, o jie kosmiškai dideli Cha cha Pas mane ant lipduko 93db, o pagal tą bendrą kažkokią normą 105 db berods yra leistina. Tai jei yra lipdukas kuriame nurodo mažesnius db, paslėpk jį Juokiasi

Nebeatsimenu kiek db buvo, bet vadovavosi ta lentele pagal cc. Lipdukų pas mane nėra, o ir duslintuvas biški pakrapštytas Drovus todėl ir nebetelpa ten niekas į normas Cha cha tachometro nėra, tai dar ir gazuoja iš klausos Cha cha

Kostia, pamates sita čekį damai pasakiau, fsio jasno, ruosk kašilioka, anukui naloga kiekvienais metais aCilauzt

Aaa, tai kai pas mane daug cc, turbūt dėl to norma labai didelė ir praslydau Juokiasi

Tu tai px, praslysi ir nepajusi. Viska sumokes vaikuciai su sliwom, uzkaltom per vasara stroikese Taip

Sumokėjau ir aš 150 registracijos mokestį. Tik nesuprantu už ką, kur tie mano sunkiai uždirbti pinigai nueis? Cha cha Kas dėl senesnių auto tai manau automatiškai kyla klausimas ar apsimoka pirkti auto už 1k kai registracija kokie 200e . Juokiasi Bet čia su ta mintimi, kad auto dar turi būti šviežia pas mus. Man keista, kad jie nesugalvojo tokio mokesčio aplamai visiems, rašaisi pikrimo-pardavimo sutartį? Mokėk “registracijos mokestį” Juokiasi

Edai, o ka apsimoka pirkt uz 1keur,kad nemoket 200eur? Bliamba, rimtai EdoTV Cha cha

Bet pagalvok jeigu sugalvotų tokia mokestį jau registruotiems auto.

Kazkaip nesidomejau, o tas registracijos tarifas kas kart registruojant ar tik pirma karta?

kaskart edit. sikseri- nu gal tik savininkui keičiantis įrašė logiškai mąstant

Sikseris> numerius gali keist ir nieko nereik moketi uz tarsa. cia tik savininkui keiciantis tas mokestis.

Tiesa, nepaklausiau ir nepamenu. Jei gauni TA lapa ant belenkokiu numeriu, veliau priregistruoji masina, reikia vel keist apziuros talona?

nanotec, Tai jeigu perku bulka jau registruota LT ten pvz prieš 10 metų man vis tiek reikia mokėti “taršos” mokestį?

Dr, reikia, 2eur keitimas