Juiced vs. nfsu ant mx


Juiced vs. nfsu ant mx

Juiced nuotr nelabaj tilpo, bet bendras vajzdas susidaro. abi foto darytos ant mano mx440 64mb Cha cha Juiced ishvis xujovaj kazkaip nors ir AA injungew ir resoliucija padarew didele, bet gf mx turetojaj galit nesisiust jo… matysit panashu vajzda kaip ce apachioj

Galėjai nors normalesnes foto įdėt, tos Juiced nesimato normaliai. Kietas

px sakaw bendras vajzdas susidaro. tingiu ash ce varg del sh kazkokio… tik kas patiko ti su supra sulutes piesht… dawgew nieko gudro

Gal max settingsus užsidėk, tada lygink, nes pas mano močiutę geresnė grafika, nei šioj nuotraukoj… Cha cha

O koks močiutės kompas? Cha cha

nu ti vat kad max settingaj ir yra… krc sqrta, kad ejtu ant mx, bet taip levaj padaryta kad neduok tu dieve… dar karta galime isitikint kad EA games qrejaj yra tikraj geri…

Ko tu nori iš betos ir iš savo MX plokštės…? Ką turi, tč ir gauni… Šypsena

ti zinaw ash tik patarew kad kiti neisiustu Šypsena

Nežinau

Siųskit siųskit… Aš patariu… Cha cha

nieko nedarykit, kol neisheis galutine versija Šypsena

nu ir skirtumas … juiced kaip SPS1 lygiu padarytas Blogai

krc Juiced turi zjbs waldyma tackos, ne taip kaip NFSU kad ble arcada didziausia pasaulyje vos ne Nustebęs nx ta grafika jei waldymas 5 metu vaikui… Juiced beto dar parodys ka gali , beto nors masinos dauzosi kazkiek netaip kaip kox NFSU… visus 100% uz Juiced

beto bent jau pas mane Juiced 3-4 kart geriau atrodo Šypsena

Pas mane taip pat… Šypsena

pas mane irgi mx ir irgi tas pats sh… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Malalietkos eiikt geriau pachackint ar dar ka o ne supystus geimus zaist ir dometis kaip 5meciai vaikai=]]]