judės dalyviai..?


judės dalyviai…?

Ne

į Bliuzo naktis? kas kujioviausia, kad 5-7dieni praneša kad ir šiltokus, bet itin lietingus orus. yra planas išjudėt ketvirtadienį, įsikurt, pradėt šventę švęst. tada kiti jungiasi penktadieni po darbų ir iki sekmadienio popietės poilsiauti… damn, bet jei bus liūtys ar pan, kažin ar įdomu…

noreciau,bet vienam kazkaip Nekaltas

Ne

judėsiu į *bliamba*svų naktis Gerai

*kekšė* *bliamba* neina komentOt cE !!! Piktas Piktas Piktas

vienais metais teko dalyvaut seniai, kai dar buvo ta bliuzu dvasia, bet kuo toliau tuo lieviau ten viskas, is gero festivalio, padare komercini rengini, kainas sukele nesamoningai. kaip tik ta kart puse dienos nelijo, o likusias 2,5 paros lijo istisai, lakstem po balas. bet viskas bent man ziauriai patiko nes renginys buvo dar normalus, net lietus netrukde Šypsena. dbr jau geriau pazvejot nuleksiu…

aha, judesim, pro siaulius i Joniski, odnako ir tech apziura praeisim Cha cha

vel panku zborai ??? Valio

juda tik judetojai su iksais nx Taip

civikai - na man sie metai bus ketvirti gal. na man tas renginys patinka del tos p.x n.x draugiskos dalyvacines atmosferos. plius vaziuojam bene 10 ar daugiau zmoniu, sava linksma kompanija, tai ir savu tarpe bludyt smagu. na bet sakau, jei su lietum… velniai zino. mastom apie tokia diiidele palapine, stogine tokia papirkt surenkama. tai kolkas neapsiprendem kaip spresim lietaus klausima… Nustebęskabuki - panku cia labai negausiai buna. o siaip paprastu dalyvatoriu tai n. su vienais is Siauliu pernai gerai susibendravom, nerealiu ten veikeju privaziuoja Mirkt

Varniai Cha cha Gerai Ech pamenu be teisiu cia vazinedavau kai tevas su kaimynais prigeres miegodavo, cia ir vairuot ismokau Cha cha

pirkit is manes skifa importini susimete Cha cha. maciau dar pora garaze yra Cha cha. kainu nepamenu, neklausk Cha cha. as irgi lekiau su didziulia kompanija, bet po tu metu kazkaip nevariau, kiti dar vare, bet jau kazkaip netaip… ir is palatkiu daiktai dingdavo ir marozu priviso ir tt.

Vizon Gerai

Vizon> su iksais tai tik nuo kalno ir pavejui judama Cha cha

geraij cE pasakIta nx Gerai Taip

civic - Mirkt sake vienais metais turejo dalyviai afigiena brezento gabala. tai virve tarp medziu, ant jos brezenta, sonus su virvutem itempe ir stogas virs galvos afigienas.