Jornas


Jornas

muilas Ne

muilas- labai neinformatyvu, kaip senbuvis, galetum ir konkreciau pasakyt Mirkt

kadravimas nelabai geras. ish virshaus reikejo daugiau plauku palikt. IMHO nuotaikingas kadras Šypsenao muilas, ne muilas - ne taip jau ir svarbu shiuo atveju.

Badai, o kodel negalima B+ istrint savo paciu idetu nuotrauku, a ? tau darbo maziau butu Nekaltas

ElenėlėRaganėlė> sito reiketu klaust B+ valdovu…

pffff… Nežinau

muilas nes kaip jau sake kadravimas nekoks ir siaip “blur” netgi sumazinus desimt kartu jei nedaugiau Šypsena

cia del to, kad pereinu ant rankinio valdymo Cha cha sekas sunkiai

bent automatini fokusa palik Cha cha. o siaip ismoksi su laiku. as pats pyskinu ant P nusistates, pusiau automatas ir dzin Šypsena

sveikinu, sekmes pereidinejant Šypsena as viska ant M fotkinu, aisku fokusas AF, nes su rankiniu niekaip man nesigauna Šypsenaa kitu rezimu niekad nenaudoju ir net nezinau kaip, Av parode kazkada, kame saknys, bet kadangi nenaudoju as jo tai ir vel pamirsau Šypsenanu islaikymo keitima radau gal po kokiu 3 men bandymu, iki tol su ISO visa reguliuodavau Šypsena kaip buna kai zmogus manuala tingi paskaityt Šypsena

Jo jo, man Mindoozas jau senai pasake “RTFM” (read that fu…g manual Juokiasi )as irgi su ISO reguliuodavaus. Bet beda tame, kad su tuo Manual vos fotikas krypteli, vos viena milimetra, iskart pasikeicia nustatymai sviesai, ta prasme reik sumazint ar padidint, tad kol viena kadra padarau Apsvaigęs kazin cia taip turi buti ? O gal geriau naudotis tarkim islaikymo prioriteto programa ?

99% laiko naudoju Av mode su AF ir kartais MF. Beto fokusas yra ne tik AF ir MF Šypsena ten reikia ismokti AF.C AF.S naudoti kada reikia ir t.t. Pasirinkti AF taska rankom ir po to ji pakeisti kai reikia.

O kam tas M, kokia prasme krustis paciam, jeigu 95% darbo visai sekmingai padaro automatika? Rankini rezima naudoju tik tuomet, kai automatika nesidoroja, ir tai, daugumoj atveju pakanka ekspokorekcijos. Praktiskai visada fotografuoju Av rezime.

nzn as viska darau pac af taska pasirenku pac, ir jei kas neteip nera daugiau kam kaltes versti kaip tik sau paciam Šypsenao del to islakymo ten kad per viena padalele sokineja fotika pasukus nieko ce gi baisaus, as asmeniskai ant dpp dar rawui pakoreguoju jei reikia, bet retokai, o kai fotika sukineju tai ir ratuka islaikymo sukineju pirmyn atgal Šypsenanzn man taip patinka Šypsena