join homegroup


join homegroup

Bandau visais budais isprievartauti PC, kad mano samsung smart tv matytu ji kaip media device, bet nepavyksta (viskas allow, sujungta i ta pati switch’a, bet tv nemato pc). Na cia ne esme, besiknisant iskilo kita problema – raso, kad homegroup available to join, bet paspaudus ant ‚join’, raso, kad tas homegroup yra jau sukurtas mano pacio kompo ir mano userio, tada praso ivesti spaltazodi, kurio as neturiu ir nera kur paziureti. Kaip cia suprasti, kad homegroup’as jau sukurtas mano paties, bet praso slaptazodzio? Kaip panaikinti ta tariamai sukurta homegroupa?

padarai leave homegroup Cha chawindows.microsoft.com/en-us/windows7/leave-a-homegroup

paziurejau video Šypsenatame ir yra bedele, kad nera leave, yra tik join NekaltasDar idomumui: Pakeitus network location is home i public ir paskui vel atgal i home, tada automatiskai sukuria homegroup ir duoda slatpazodi (kietu PC prisijungimui). Viskas butu kaip ir ciki, bet paskui ismeta, kad windows detected multiple houmegoups… Paspaudus ant leave vel griztama i pradine problema

dar kelis kartus pakeitus is home-public-home ir leave, problema rodos dingo, neberodo “detected multiple houmgroups” LaimingasTik telikas ir toliau nemato sito PC, reik toliau aiskintis Nustebęs

O koks dabar tinklo rezimas? Home, Public ar Work?

home Prisiminiau viena dalyka- pries menesi (pradzioje telikas mate PC) teko kompo cat5 laido gala (iseianti is sienos) ant greituju pataisyti (nekontaktavo), tai nukirpau jo gala ir ukiskai prisukau kito cabelio gala su RJ45 jungtimi. Viskas (isskyrus sita problema su tv, bet abejoju ar iskart atsirado problema po laido pakeitimo) veikia, bet galvoju, kad galbut galejo buti taip, kad sienos laide yra ‘A’ varijantas, o kur prijungiau ‘B’ varijantas:conta11.my3gb.com/images/rj45-wiring-diagram-4.jpg&quo t;TARGET="_bla nk">conta11.my3gb.com/images/rj45-wiring-diagram-4.jpg</A&g t;<br />Bet kaip suprantu teoriskai switchas turetu pats suprasti pasikeisti kontaktus kaip reikia? Ar del tokio laidu sujungimo galetu telikas nematyti PC? Kaip minejau, tiek telike, tiek PC intikas veikia. Switchas sitas: <A HREF="1a.lt/tinklo_produktai/switches/edimax_es3305p

na taip, su situo serveriuku problemos nera, bet nesinorejo dar papildomai isirasineti atskiras programas kuriu funkcionalumas turetu veikti po defaultu is windows’u NekaltasNa bet aisku geriau taip nei visai nieko.

O tai prie namu grupes negali prisijungt? Ant savo PC gali gi pasiziuret ta grupe ir slaptazodi…