jie


jie

pagal įdėjimo laiką tai čia tie, kurie New_Erai naktim užmigt neduoda Cha cha

Kodel jie pusnuogiai?

netikiu, nevada, manau, yra kazkokia kita priezastis.

sportai, aišku yra. Taip Manai New_Era vienas toks. Cha cha

Man jie panašūs į tuos mažyčius šunelius, kur pastoviai dreba dantis iššiepę Cha cha

Nu jo, cia toku idomiu laiku ideta tokia nuotrauka Cha cha

04:30 ryto… Juokiasi nevera on fire Juokiasi

Visi piktinasi klausimu, bet taip niekas ir neatsako…

Vienas toks panasus i mane, kad net geda pasidare Veee

Kad nelabai supratau - vienas pasakė, kad čia yra torsinimas, nors nuo to, kad sužinojau šio reiškinio pavadinimą, man aiškiau nepasidarė, o kitas paaiškino, kad būna labai karšta, tai atrodo logiška, bet tai karšta visiems, bet išsirenginėja labai nedaugelis…Supratau tik tiek, kad pagal ultrų paniatkes tas torsinimas yra labai kietai Pavargęs

o tai zalgfaniai nera kazkada irgi issirenge? Nekaltas

aisku yra ir ne viena syki, bet gi reik durneliu apsimest (o gal neapsimetineja?) ir tuparylus klausimus uzdavinet Gerai

Zenit treneris prie minusines temperaturos buvo nusirenges. cia as del “ultrovu poniatku”

Tuparyla ble, ciauBk glotke Taip neseku as to Zalgirio varzybu ir neziuriu ka Jusu fanai isdarineja. Gali susirinkGt zaislus ir eit toliau i smeliadeze pontavotis Gerai

O jus komentuotojai del 4:30 nakties bent suprantat, kad vienam zmogui tai naktis, o kitam zmogui tai tarkim normalus darbo laikas ar panasiai? Smegeneliu trukumas sviecia, sviecia pas kai kuriuos etatinius Šypsena

per normalu darbo laika dirbt reikia, o ne apziurineti nuogus rytfanius Cha cha

Voland, ka gal izinot koks ten darbas pas ji ir kokios pareigos Cha cha

globalpost.com/sites/default/files/imagecache/gp3_fullpage/ best-images-of-the-year-2011-5-20110203.jpg

Juokiasi