Jie tuokias amziams?

Jie tuokias amziams? Nekaltas

Na sioje temoje deretu pasisakyti tik jau gyvenimo maciusiems Cha cha Tad jusu nuomoniu ir lauksiu…
Va tuokiasi kaimynai, gimines, bendradarbiai… Nustebęs Ir kiekvienas is musu, tikriausiai, ivertiname ar tai gera pora. Mintimis, ko gero, ivertiname: va sitie tai tikrai gyvens visa amziu, sitie Nekaltas - gal, o is situ, greiciausiai nieko neiseis Liūdnas
Prabegus desimtmeciui prognozes arba pasitvirtina, arba ne!
Tad idomu kiek ir kokiais atvejais jums pavyko nustatyti tiksliai. Idomu ir jusu nuomone - ar svarbu amziaus santykis tarp susijungusiuju (nors si tema daug kur jau diskutuota), ar svarbu partneriu issilavinimo atitikimas, pagaliau ir profesiju tapatumas ar, manote, kad daro itaka seimos stabilumui?

Juokiasi Po keliu dienu bus malonu suzinoti jusu apibendrintas nuomones Laimingas

Nesupratau? Niekas neturit nuomones?

Nu bliamba,toki ilga rasta parasiau,bet uzstrigo banga ir prarijo mano zinute

PavargęsPavargęsPavargęs

_________________-
Gerai,bandau dar karta.Mano pastebejimu daugiausia sansu turi du gobsuoliai,va cia tai bendras interesas-kuo daugiau uzgyventi bendro turto,kuo daugiau taupyti…sedi tokie namie ir skaiciuoja,skaiciuoja,pazystu du tokius,kolkas uz juos statau savo pazystamu lenteleje,tie ir prasedes namie nieko taip ir nepamate.Karta pakviesti i gimtadieni,pasiskaiciavo islaidas ir pasake,kad uz tuos pinigus jie isistatys dvi naujas palanges-tai bent!Toliau seka parodomoji pavyzdine meile-grazi iki susivemimo,viesi buciniai,papleksnojimai per uzpakali,viskas like,nors abu turi po meiluzi-tie irgi prisitaike-gyvens dviguba gyvenima.Amzinai gyventi gali su bet kuo,prie ko nepriprantama,bet va meile amzina retai sutiksi

Na žinai, Demonai…kiek kartų teko sveikinti jaunavedžius, niekada nebuvo tokia mintis į galvą šovusi, kad man reikėtų įvertinti jų suderinamumą…Šypsena
Paprastai linkėdavau jiems laimės…Gėlė

Kazkaip pastaruoju metu i visas jaunavedziu poras ziuriu su uzuojauta… Gal patapau cinike…

ir as…ir kazkodel dar paalvoju kad vistiek jie issiskirs…Pavargęs

Demonai,jei tavo išrinktoji-velniūkštėLiežuvis
linkiu jums degti vienam katileApkabinimasLabas

Karta net vaziuodama,kai pamaciau jaunavedzius,pasakiau balsu-Ko sypsaisi durnele,bek kol nevelu,dar prisiminsi tu sita diena

Baisu

Tuokiantis reiktų atsižvelgti į laiko faktorių - koks(-ia) būsi po 10-15 metelių…NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

Tai dabar mes galim pasakyti taip,o tada…ar nepamenat kaip sakem sau-SU MANIM TAIP NEATSITIKS,MANO MEILE NE TOKIA KAIP VISU!

aš-
Nepamenu…sklerozėPavargęs

Įdomu, kaip tau pavyko tai pramatyt? Pavargęs Nekaltas

GeraiGeraiGerai Nieko nebepridursiu. Tada as irgi cinike.

esu susituokes 1 rimtai ir dar 2,bet ne santuoku biure ,o tiesiog siaipLiežuvisJuokiasi
mano Moterisbuvo Gerai,todel galvoju svarbu jauniems zmonems susituokti ,kad pabandyti.Juk tai ydomu Taip

Na ne - siuolaikine posovietine moteris. Tautos sviesi ateitis Juokiasi

Tikriausiai pats ruosiesi tuoktis? Šypsena Jei taip, pabandysiu nustatyti - amziams ar ne… Cha cha

[quote]
Demonnas rašė:
Nesupratau? Niekas neturit nuomones?

Sakoma,jog kiekvienas is musu turime savo antraja puse-tik kartais nasugebame to pastebeti!!!Jei Likimas duoda pazinti SAVAJI-viskas tvarkoj!!!O jei ne-neimanoma gyventi kartu be tarpusavio pagarbos ir dvasiniu dalyku vienoves!!!Taip

paraset mano mintis
!!!!!!!!!

Uždavei klausymą į kurį atsakymo nežino niekas… NeNeNe
Ir niekas negali atsakyti 'Kodėl žmonės tuokiasi amžiams, bet amžinai kartu lieka tiek nedaug porų.Nustebęs O laimingų jų tarpe dar mažiau. Nustebęs
Tuokiasi beveik visi iš meilės.Myliu Pasirenka sau pora laisva valia. Ir savo laisva valia prisiekia mylėti, gerbti ir neapleisti iki gyvenimo pabaigos. Bet… tai ką prisiekia taip lengvai, įgyvendinti labiai sudėtinga.Pavargęs Įtakoja daug kas ir išsilavinimas ir specialybė ir požiūris į bendrą gyvenimą, materialinės gerovės kūrimą, pasąmonėje sukurtas šeimos strerotipas, genai, panašus seksualiniai poreikiai ir. t.t.
Gal negyvena kartu iki gyvenimo pabaigos, nes netinkamai Veee pasirinko sau pora.Blogai Nėrė į meilė Myliu ir užmerkę akys, prisiekė mylėti amžiams.Laimingas Gal Nekaltas jei visi ieškotumėm sau tinkamos pusės, liktumėm vieni amžiams. Kai kurie tuokiasi amžiams bijodami vienatvės.Baisu Bet įširus santuokai Sudužusi širdisgrįžti į vienatvę buna dar sunkiau. Liūdnas Gal Nekaltas labiai svarbu abiems norėti gyventi kartu. Derintis, nusileisti, globoti, prižiūrėti…
Ai, Demonai, aš nežinau… Mirkt Gal Nekaltas reikėtų abiem aptarti, ko tikisi iš santuokos. Kaip gyvens, kaip leis laisvalaikį.
O jei Tu sugalvojai susituokti, tai nepamiršk, reikės prie kito žmogaus derintis ir taikytis. Bet manau Tau gali pavykti.Apkabinimas Nors sudarai rūstaus diedo PiktasVyras įspūdį, bet manau esi neblogos Gerai širdies Širdis. Linkiu Tau sekmės.Gėlė Tau gali pavykti Labas