Jei nemiegi-paplepėkim (22) tema uždaryta

Kokią dar sieną Nekaltas. Dar nieks neuždarė, kad matyčiau tik sieną Drovus

AhaTaip,tiksliai…
Reikėjo arčiau …miško pabūvot…Mirkt

I gamta reikejo ziuret,ne i sienaCha cha

Tabu Apkabinimas
Nemačiau Ne anei pavasariaus, anei kačiukų

Labu tabu…LabasApkabinimasApkabinimas
Oras pavasariškas…
Sakė,kad savaitgalį matė pražydusius kačiukus…Nekaltas

Vaikams atostogos baigėsi ir vėl kamšalynės keliuose. Taip išeina, kad 80 proc. rytais vaikus veža į mokyklą ir tik 20 proc. važiuoja į darbus. Kažin, čia turbūt viskas iš blogo gyvenimo Nekaltas

O diena tai saulėta ir šilta, ir taip bus iki ketvirtadienio, ir jokiu kamsiu autostradoje nes vaikams atostogos
Juokiasi

Kiekviename zmoguj yra kas nors gražaus,bet jei bandyti kiekvienam bandyti įžvelgti,tai laiko pritrūks,beliks tik zvalgytisLaimingas

sveiki

Tai Tamstą apipypino kasnors iš pat ryto?
o lašiako atvežei?
O posūkių nerodo ne tik mūsų miestelyje. atrodo, kad kaikurių posūkių rodymo svirtelės nulaužtos ir sukištos į Ignoruoju

Labu tabu LabasKava
Lašiakai gėris, ypač su cibuliuku ir raugintu agurkėliu Niam niam. O čia ne į temą. Klink klink Įsitikinau, kad sostinėje eismas, kaip Paryžiuje: nafik rodyti posūkius ir reikia pypsinti, jei koks iš provincijos atvykęs nespėjo persirikiuoti Pavargęs.

Gerai

Gerai

O jausmai turi būti…tokie… tokie… garsūs?..Drovus

Mano katinas mažai kniaukia, nebent kai yra niurkomas mažų rankyčių Juokiasi. Va Idėja, kai mato kokį paukštį tai tokius juokingus garsus leidžia: nei tai kniaukia, nei tai loja Juokiasi

Pas mane kai tik morčius,tai ir kniaukia…bjaurybėsJuokiasi
O ypač kas daros vasarą po mano balkonu…Baisus

kas tos palinos?

sveiki

Na pas mūs irgi palinos…palinos ir pradės dygtTaipLaimingas

ko daugiau - baravykų ar emigrantų?

Lyja jau savaite,kas antra diena ir po daug,sekmadieni jau pilna grybu buvo nors as tik baravykus renkuCha cha
Ir dabar lyja ir vis dar su sortais darban vaziuoju taip kad grybai augsJuokiasi