Jei nemiegi-paplepėkim (22) tema uždaryta

eiiii, buskit, mazgokitės, visą kitą ir prie darbųųųų

taip, prisimenu - budavo darbe - yar laikas tinginaiuti - kai ikvepimo nera, bet kai uzeina deadlainai - varai iki melynumo… ir taip budavo dazniausia… Vau!

Taip nebūnaNe
Taip kartais noris “patinginiaut”,ale nu niekaip…BlogaiLiūdnas

Aha, kavą iki nukvakimo gėraliot ir galvot, kuom čia tokium svarbium užsiėmus, kad baisiai jau užsiėmęs tskant (dirbantis) atrodyt…KlastaUfffCha cha
Labas vakarėlisLabasLabasLabasLabas

Juokiasi Aš ir sakau, kažkas čia ne taip - o pasirodo užtenka tik į darbą ateiti ir visai dirbt nereikia Juokiasi

Man nepasieke su jusu svogerizmo problemomis,neegzistuoja jos, ir darbe reikia dirbt,neuztenka i ji nueitCha cha

Ai…NekaltasValioLinksmybės10 8888LinksmybėsValio

Skaitau…mtaip…Nekaltas

Kaip bebūtų liūdna, bet tiesa, kad mūsuose labai daug lemia pažintys. Obettačiau, kiekviena taisyklė turi po savą išimtį, kartais ima ir pasiseka atsidurti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir kur visai negalioja švogerizmo įstatymai
P.S. ir ne visuose valdiškuose darbuose įsikerojęs švogerizmas Nekaltas

kažkada esu priėmęs į darbą giminaitį. dar aname tūkstantmetyje. nuo to -b šiukštu - nei giminių nei draugų nei pažįstamų , kad ir kokie geri specai ar dailios Ignoruoju būtų neimu. Ir kitiems nerekomenduoju.
Ir manau, kad švogerizmas klesti tik valdiškuose darbuose. O tai jau kita istorija. ten išviso reikėtų pusę į gatvę išmest.

buna, zmones neiesko, isgyvena… bet, BET - realiai tai svogerizmas klesti. yra vienintele pareigybe darbe - esi tinkamiausias kandidatas, bet ne is to klano - ka gi - ramu. tiesiog jo - ka ten reikia tureti kad svogeri tureti? seseri? KlastaNežinau

niekada neieškojau nei prisitaikymo nei švogerizmo. Ir neieškosiu. ir savo vaikams draudžiu.

LabasLabasLabas

labas rytas.

gyvenime ir gamtoj - neieskokit logikos, ieskokit geriau prisitaikymo ir svogerinsko… kai kam ir 300 dienu per metus - atostogos su alga KlastaTaip

Kava

Labu tabu LabasKava
Įjungus logiką (pagal Jumi) - nebesigauna tinkamo rezultato. Jei tėvai atostogauja kartu su vaikais, tai gaunasi, kad jie per metus turi mažiausiai atostogų 70 d. per metus (56 dienos vasaros atostogų, 7 d - rudens atostogų, 7 - 14 d. Kalėdinių atostogų, 7 d. - Velykų atostogų). O pagal dabartinius įstatymus berods priklauso 28 d, taigi - likusios būtų nemokomos atostogos, o tai tolygu - prabangai Nekaltas.

Ir mano emailas duomenyse matosiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Jei ijungsi sveika logika tai gausis kad tevai ima atostogas su vaikais kartu ir automatiskai sumazeja eismo dalyviu,jiems darban nereik,o po atostogu viskas gryzta i savo vietas
As visa savaite vazinesiu autostrada,kol vaikams atostogosJuokiasi

o ko mumi nerodot to savojumi grožio?

mato mato ta grozi mumi Apkabinimas

MalonuApkabinimas,kad ir Tenesiuks pamatėMyliu…grožį

Na ir as buvau islekus po parka - grazus ruduo Valio