Jei brolis/sese vyresnis ar taj reiskia kad jis gali aiskinti kiek isigeidzia

as aiskinu… Laimingas zinau, kartais persistengiu…tokia jau ju dalia Nekaltas Laimingas

…turiu vyrensi broli, kuris man nieko neaishkina… dazniau jam reikia paaishkinti, nes jis nieko nesugeba… Nežinau

na turiu vyresne sese, bet ji man jau senai neaiskina Cha cha

_manau kad gali patart…padet o ne aiskint kaip ka daryt Drovuspati turiu jaunesny broli Pavargęs stengiuosi jam neaiskinti o patarti… Girtas nui wistiek rupi kad brolis elgtusi teisingai… Nekaltas Girtas Cha cha

_

sejp as pati vyresne… Drovus kartais paaiskinu… tixliau ne kartais bet daznai… niu bet ka jau padarysiu as, jei mano sesuo tokia Baisu ??? patikekit, mes tikrai labai nesutariam… ir nepraleidziam nei vienos progos igelti…

joa… blyn kaj atgal gausiu taj bus negeraj… Ne Ne Cha cha

na gali Cha cha bet turi atsižvelgti ir gerbti savojo jaunesniojo broliuko/sesutės nuomonę Taip Širdis~

priklauso nuo to koks tas brolis, jei durnas tai zuvu jam ir viskas.

nejuokink;]

ash taj neturiu namie nej seses nej brolio…chia taj gywenimas… Cha cha

hmz na jej wyresnis tai reishkia kad ir proto dawgiaw turi… o mazhesnieji wisad kelia triukshma ir dedas protingesniajs… nusilejskit ant zhemes! ;DD ash wyresnelis ;DD

mano sese vyresne, bet matyt musu abieju dbr toks amzius, kad labai protingai sutariam, o anksciau irgi nenurodinedavo ka turiu daryt… Mirkt gera mano sesute

nu kad ne…bet man per daug ir neaiskina:}

mane kartais nervina mano sesers tox elgesys Kanda ir visa tai del to, nes ji vyresne Kanda

…Kas Perdaug, Tas Nesveika Drovus

Gerai Taip

Jo, jaunesni turi, PRIVALO klausyti vyresniu. Ir vyresni turi pilna teise aiskinti jaunesniesiems…

Bent jau man tai ajshqina kiek gali… Žliumbia ajshq kartajs atstatau savo ragelius ir trumpam pasipriesinu jo vertimui plauti indus Juokiasi bet taip tai…nerwina mane jis !!! Gal ir neklausyciau jo…bet tada kas mano kompa sutvarkytu? Nekaltas o dar ziauriau yra todel kad mes daznai su juo liekam vieni ir visa namu ruosa tenka man…ziauru !!! Liūdnas

as turiu vyresni broliuka ( jam 26 metukai Mirkt). siaip nepasakyciau jog jis man labai aiskina ar kada nors aiskino. gal, kad as taip gan savo vietoj… aj, jis geras zmogus. pats isgerti duoda ir pan Juokiasi