Jei brolis/sese vyresnis ar taj reiskia kad jis gali aiskinti kiek isigeidzia

Gali Taip Žvaigždė Ash turiu mazesni broli,tai galiu jam aishkint Juokiasi

Ne

as systra kartais panervuoju ar pavarineju bet siaip tai ir ji man aiskina bet kas klauso… Kietas

As pati esu viresne, bet labai ipatingai savo jaunesnio brolio neaukleju, bet tam tikrose situacijose parodau kieno valdzia… Juokiasi

Tau dabar jau virš 20? O sesei kiek?

nu siaip dazniausiai taip buna, kad vyresne sesuo ar brolis priziuri jaunesni ir jam vadovauja Taip gal ir nieko blogo, bet jau jau labaij isijaucia tai tada ash ji/ja pati pamokyciau Baisu

Mmh man niekados systra neaiskino ka turiu daryt Kietas

mmm… as turiu vyresni broli… ir jis man aiskina ir as jam aiskina… .bet siaip labai gerai sutariam ir tai zinoma abiems i nauda… manau kad vyresnis brolis/sesuo turi teise paterti ar pasakyti ka blogai darai… aj mane jis labiau priziuri nei tevai… Cha cha ir man laabai gerai… svarbu gerai sutarti ir tada liux viskas… Cha cha

ash turiu 6 metais jaunesni broliuka…oi megstu jam aishkint Girtasbet kartais taip shirdele Sudužusi širdisskauda paskui kad negerai su juo elgiuosi Žliumbia:l

Pasikartosiu ir parašysiu, ką ir praeitoje temoje rašiau… Cha cha Turiu jaunesnį brolį, kuriam mėgstu aiškint, bet jei jis normaliai elgiasi, t.y. neatsikalbinėja ir pan., apsiribojam keliais paprastais žodžiais, o jei ožiuojasi Kanda, tada aš aprėkiu jį Juokiasi Ir jis rėkia, bet deja, visada laimiu aš Cha cha Be to, net keista, mano mama irgi sako, kad aš vyresnė ir jis turi manęs klausyti Apakęs Tik ji nežino, kad aš rėkiu ant jo šitaip Cha cha Cha cha Cha cha

ne,bet jie taip daro Cha cha

ne,negali !!!

mm…turiu vyresne sese…ka zn su ja sutariu visaij neblogaij ~ Girtas~ kartaijs pataria ka ir kaijp daryti, bet kad vadovautu taij tikraij ne…~ Ne~ siaijp neturi vadovauti neij vyresne ar jaunesne,sese ar brolis…koks skirtumas kas, bet gyvenimas yra tavo ir elgtis turi taijp,kaijp manaij kad reijkia…aj ka zn ~ Drovus~ Nekaltas~

brolis 9metais vyresnis…ir jokiu problemu Apkabinimasmes kaip tik vienas kita visada uztariam Cha cha Mirktmyliu savo broli…net susigraudenau Liūdnas Cha cha

nixuja Cha cha~

mano brolis daug uz mane vyresnis ir gyvena atskirai…as ji matau gana retai ir mes puikiai sutariame…todel as nelabai prisimenu kad jis man butu aiskines…turbut to ir nebuvo… Drovus Laimingas

primusk ta savo broli ar sese ior nusiramins

patarrti gali visais atevjais…o del aishkinimo… kartais reikia, bet labaj kartais Cha cha

nekenchiu kai aishkina. o dar kai sese…